Genç Gösteren Saç Modelleri Saç Kesimleri

0 2.715

Her yaşın bir güzelliği vardır. Genç göstermek için kendinizi harap etmenin gereği yok. Beğenen sizi her halinizle, her yaşınızla beğensin. Fakat ille de ben genç görünmek istiyorum diyenlerdenseniz yazım tam size göre. Genç gösteren saç modellerini ve bir kaç minik hileleri sizlerle paylaşayım. Saç bakımı kadınlar için her yaşta en önemli süslenme biçimidir.

Genç Gösteren Saç Modelleri Nelerdir?

Genç göstermek için ilk kuralımız kakül. İlk önce Kakül nedir onu açıklayalım. Kakül: Alına düşen kısa saç modeli, perçem demektir. Evet mutlaka saçınız kakül kesimli olmalıdır. Ayrıca kakül sizin havalı görünmenizi de sağlar. Yüzdeki çizgilerin gizlenmesini sağlar.

Genç Gösteren Saç Kesimi Kakül
Genç Gösteren Saç Kesimi Kakül

Eğer kaküllerinizi kendiniz kesmek isterseniz, Kahkül Kesimi Nasıl Olmalıdır yazımız tam size göre. Kakül modelleri ve evde kolay kakül kesimini resimlerle anlattım. Yazımıza buradan erişebilirsiniz.

Genç Gösteren Katlı Kesim Saç Kesimi

Katlı kesim saç modeli sizin havalı ve enerjik görünmenizi sağlar.

Genç Gösteren Dümdüz Kesilmiş Katsız Kesilmiş Saç Modeli

Genç Gösteren Dümdüz Kesilmiş Katsız Kesilmiş Saç Modeli
Genç Gösteren Dümdüz Kesilmiş Katsız Kesilmiş Saç Modeli

Genç Gösteren Dağınık Saç Modeli

Genç Gösteren Saç Modelleri
Genç Gösteren Saç Modelleri

Genç göstermek için bir kaç ipucu yazalım

Yaş ilerledikçe yüzümüzde çizgiler belirir. Yerçekiminin etkisine dayanamayan vücudumuzda zamanla sarkmalar oluşur. İşte bu yaşlanma belirtilerini daha aza indirmek ve genç görünmek için size bir kaç bilgiler verelim.

  • Saçlarınızı omuz hizasında ya da kulak hizasında kısa kesilmiş olmalıdır. Genç Görünmek İçin Kısa Saç Kesimi Olmalıdır
  • Genç görünmek için saçlarınızın rengini daha açık boyamalı ve dağınık kesim yapmalısınız. Genç görünmek için kısa saç ve açık renk boya olmalı. Saçlarınız omuz hizasında ya da daha kısa kesilmiş olabilir. Tercih sizin. Aydınlık ve parlak saç daha genç gösterir ve dikkatleri üzerinize çeker. Mat renkler olgun gösterir. 5 yaş genç göstermek için genelde platin sarısı, açık sarı gibi parlak ton saç boyası seçilmelidir.
Genç görünmek için kısa saç ve açık renk boya
Genç görünmek için kısa saç ve açık renk boya

Saçların omuz ya da kulak hizasından kesimi sizin her zaman için daha genç görünmenizi sağlayacaktır.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız