Sahte Gelinler Evlilik Programına Dahi Katılmışlar

0 1.000

Sahte Gelin, 2017 yılında Türk televizyonlarında bir ara akım olan evlilik programlarından birine katıldığı ortaya çıktı. Bir çok sahte gelinler, evlilik Programına gönderilmiş. Sahte gelinleri evlilik programına gönderen kişinin Derya isimli kadın olduğu iddia edildi.

Sahte gelinlerin Türkiyeyi dolandırdığı il ilçe kasaba köy gittikçe artıyor, mağdurların olduğu şehirlerin haritası kırmızıya boyanmak üzere. Araştırmacı gazeteci Didem Arslan Yılmaz, sahte gelin konusunu programına taşıdığında ilk zamanlarındaki 13 Ocak 20221 tarihli haritayı, izleyenleri ile paylaştı.

Sahte Gelinler Evlilik Programında
Sahte Gelinler Evlilik Programında

Sahte Gelin Mağdurları Haritası

Didem Arslan Yılmaz, sahte gelin konusunu deştikçe harita daha da büyüdü. Sahte Gelin Mağdurları Haritasında, mağdur olanların sayısı çığ gibi arttığı görüldü. O kadar ki evlenme umudu taşıyanların ellerinden dolandırılarak alınan paralar ve altınların toplamı tam 8 Milyon 298 Bin TL‘ye ulaştığı görüldü.

Sahte Gelin Mağdurları haritasında ilk 13 Ocak 20221 tarihli harita ile bugünkü haritasında oldukça fark var. Aşağıdaki harita 13 Ocak 2021 tarihli sahte gelin mağdurları haritası görülüyor. Sahte gelinlerin, evlilik vaadi ile dolandırdıkları mağdurların şehirleri, kırmızı ile işaretlenmiştir.

Aşağıda ki harita ise 20 Ocak 2021 tarihli sahte gelin mağdurları haritasıdır. 13 Ocak ile 20 Ocak haritasındaki korkunç fark olayın ne kadar kötü olduğunu gösteriyor. Sahte gelinler, insanların zaaflarını tespit edip, o zaafları üzerinden duyguları ile oynayarak yüzlerce kişiyi dolandırdığı görülüyor.

20 Ocak 2021 tarihli sahte gelin mağdurları haritası
20 Ocak 2021 tarihli sahte gelin mağdurları haritası

Aşağıdaki Sahte Gelin Mağdurları haritası da 09 Ocak 2021 tarihlidir. Toplam 144 mağdurun sahte gelin tuzağına düştüğü bildirildi. Aydın ve Muş illeride eklenerek 42 ilden toplam 8 Milyon 298 Bin TL. mağduriyet olduğu görüldü.

Sahte gelin evlilik programında! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme izlemek için tıklayınız

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız