Kadın İsterse Ebru Akel

0 962

Kadın İsterse Ebru Akel. Türk televizyonlarında başarılı sunuculuk yağan ve aynı zamanda dizi oyunculuğunuda üstelenen başarılı Türk kadın sunucularından olan Ebru Akel, Kadın İsterse isimli program ile izleyicilerinin karşısına çıkacak. Her gün hafta içi saat 08:30‘da “Ebru Akel’le Kadın İsterse” programını canlı olarak sunacak.

Ebru Akel le Kadın İsterse Show Tv, Saat Kaçta?

Kadın İsterse Ebru Akel
Kadın İsterse Ebru Akel

Show Tv.’de ekranlarına hafta içi her gün gelecek olan Kadın İsterse saat kaçta? soruları için hemen belirtelim. Ebru Akel’le Kadın İsterse saat 08:30‘da canlı olarak yayınlanacak. Programın konusu, hayatta her türlü güçlüğe rağmen gülümsemekten vazgeçmeyen ve pes etmeyenlerin öykülerini ekranlara getirecek.

Başarıya, mucizelere inanan, engel tanımayan, direten, her güçlüğe göğüs gererek hayallerine ullaşmak için çabalayan güçlü, cesur, başarılık kadınların öyküleri yer alacak. Öykülerini izledikçe diğer kadınlarada ilham verecek olan güçlü kadınları anlatacak olan Ebru Akel programını uzamn konukları ile birlikte sunacak.

Moda, sağlık, güzellik, spor, beslenme, kültür ve sanat dahil her türlü yaşamdan konular içerecek olan konulara uzman görüşlerin fikirleri ile kadınlara, bazı bilmediklerini ya da unuttuklarını hatırlatacak.

Kadın İsterse Ebru Akel Hangi Kanalda?

Kadınların ilham alacağı ve yararlanacağı olan program 15 Şubat 2021 tarihinde Pazartesi gününden itibaren Show Tv.’de Saat 08:30‘da başlayacak. Kadın İsterse Ebru Akel Hangi Kanalda?

Ebru Akel Der ki; Kadın isterse dünya değişir,… Kadın isterse sil baştan başlar… Kadın İsterse el birliği ile önyargıları aşıp, başarıya ve mutluluğa ulaşır … Kadın İsterse en zorlu engelleri aşar .. Kadın İsterse hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirir… Yeter ki Kadın İstesin …

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız