Sahte Gelin Melisay Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme

0 2.122

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına gelerek kızı için yardım isteyen Dilek Köse haykırışları ile yürek dağladı. Sahte Gelin Melisay olarak ün yapan ve bir çok farklı şehirlerde bir kaç düğün törenleri yapan Sahte Gelin Melisay çok kişinin canını yaktığı anlaşılıyor.

Sahte Gelin Melisay olarak bilinen 20 yaşındaki genç kadının annesi Dilek Köse, “kızım 16 yaşında evden kaçtı, evlendirme vaadi ile bir çok kişiyi dolandırıyor. Evlilik dolandırıcılarının tuzağına düştü. Kızımı kurtarın” diye korkunç iddialarda bulundu. Dilek Köse, kızının insanları önce evlenelim diye kandırdığını, ardından uyku hapı vererek altınları alıp kaçtığını iddia ediyor.

imam nikahlı yaşadığı Emirhan isimli kişi telefon ile bağlandı

Sahte Gelin Melisay
Sahte Gelin Melisay

Sahte Gelin Melisay‘ın 4 yıldır imam nikahı ile birlikte yaşadığı 20 yaşındaki Emirhan isimli şahıs canlı yayına bağlanarak anne Dilek Köse‘nin iddialarını yalanladı. Kızı Melisay‘ı istemediğini, Melisay‘ın “başım belada” diyerek kendisinden 5 milyar lira para istediğini iddia etti. Engellediği halde tekrar tekrar arayarak “senin yanına gelmek istiyorum” dediği Melisay‘ı istemediğini söyledi. Pazarcılık yaptığını iddia eden Emirhan, tüm evlilik dolandırıcılığı hakkındaki iddiaları yalanladı. Ayrıca Emirhan isimli 20 yaşındaki şahıs, anne Dilek Köse’nin kızı Melisay için 20 Bin TL. para istediğinide iddia etti.

Sahte Gelin Melisay Sahte Düğünde
Sahte Gelin Melisay Sahte Düğünde

Sahte Gelin Melisay Stüdyoda, Canlı Yayında

Sahte Gelin Melisay Stüdyoda
Sahte Gelin Melisay Stüdyoda

Sahte gelin Melisay stüdyoda canlı yayında soruları yanıtladı. Didem Arslan Yılmaz‘ın Balıkesir, Uşak, Afyon ve daha birçok şehirlerde düğün videolarını ve fotoğraflarını ortaya çıkartması ile paniğe kapılan Melisay hepsine de “fotoğraftaki ben değilim İnsan insana benzer” diyerek inkar etti. Zaman içinde artan sorular ve önüne sürülen kanıtlar yüzünden sıkışarak bazılarını kabul etti.

Çok kişiyi mağdur eden evlilik dolandırıcıları, dolandırdığı kişiler ile Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında yüzleşiyorlar.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Sahte Gelin Melisay yayınını izlemek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız