Sahte Gelin Olayında ilk Gözaltı

0 990

Sahte Gelin Gözaltı. Geçtiğimiz günlerde Dilek Köse isimli anne, kızı Melisay için programa başvurarak “kızımı kurtarın” diye başvurmuştu. Sahte Gelin Olayında ilk Gözaltı bugün Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında gerçekleşti. Türkiye’nin günlerdir hayretle izlediği sahte gelin Melisay olayı hergün yeni yeni olaylara sahne olmakta. Bir çok mağdurun yer aldığı, 28 ilde gerçekleşen dolandırıcılık öyküsü nasıl sonlanacak tüm Türkiye merakla programı izlemekte.

20 yaşında olan Melisay isimli kadın, evlilik vaadi ile bir çok kişiyi dolandırdığı iddia ediliyor ve bunu nihahsız yaşadığı sevgilisi Emirhan Arslan ile birlikte gerçekleştirdiklerini iddia ediyor. Bugün Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ise günlerdir beklenen gözaltı gerçekleşti. Programa katılan sahte gelin Melisay‘ın nikahsız yaşadığı sevgilisi olan Emirhan Arslan stüdyoda canlı yayında gözaltına alındı.

Sahte Gelin Olayında Emirhan Arslan Gözaltına Alındı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında yine canlı yayında gözaltı gerçekleşti. Bu kez sahte gelin Melisay olayında Emirhan Arslan isimli kişi, polisler tarafından gözaltına alındı.

Sahte Gelin Gözaltı Olunca Mutlu Oldu

Sahte Gelin Gözaltı
Sahte Gelin Gözaltı

Didem Arslan Yılmaz‘ın stüdyoda gözaltına alındığı Emirhan Arslan canlı yayında emniyet ekipleri tarafından götürülürken Melisay’ın sevindiği görüldü. Melisay’ın gülmesi üzerine Didem Arslan Yılmaz her zamanki adaletli yaklaşımı ile gerçeği yarı sert şekilde Melisay’ın aktardı; “sen bu işin, bu olayların dışındamısın? Sen itirafta bulunuyorsun. “Bende bu çetenin içindeydim” diyorsun. Tamam, Emirhan seni bu işlere sürüklemiş olabilir ama sende sütten çıkmış ak kaşık değilsin” demesi mağdurlar kadar izleyenleride mutlu etti.

Sahte Gelin Olayında Emirhan Arslan Neden Gözaltına Alındı?

Emirhan Arslan Gözaltında

Didem Arslan Yılmaz, Emirhan Arslan‘ın gözaltına alınma nedenini bildirdi. Emirhan Arslan’ın gözaltına alınma sebebi, 3 yıl önce Yalova’da 9 yaşındaki kız çocuğuna nitelikli saldiri suçu iddiası ile gözaltına alındığını bildirdi. Suçlamanın iddia olarak söylenmesi üzerine Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksizbu olay iddiadan çıkmış gibi sanki. Tutuklama, yakalama kararı çıkmış gibi” diyerek düşüncelerini belirtti. Beklenmedik olay … Emirhan Arslan Gözaltında

Didem Arslan Yılmaz‘ın, Emirhan’ın gözaltına alınma nedenini okurken, Emirhan Arslan Gözaltında polislerce stüdyodan dışarı çıkarılarak götürülmesini sevinçle karşılayan Melisay’ın mutluluktan gülmesi herkesi şaşırttı.

Emirhan Arslan Gözaltına Alındı
Emirhan Arslan Gözaltına Alındı

Emirhan Arslan Gözaltına Alındığında Akrabası Serkan Ne Dedi?

Emirhan Arslan‘ın gözaltına alınmasının ardından akrabası olan Serkan isimli şahıs ise şu şekilde tepki gösterdi. “Olay Yalova’da olduysa belkide yanlış teşhis etmiş olabilir. Yalova’ya gidipte onu yapacağını zannetmiyorum. Antalya Serik, desen Denizli, Fethiye bunu dese tamam dicem ama dilin kemiği yoktur. Yalova bayağı uzak yani” demesi üzerine yılların deneyimli Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz şunları söyledi. “Öyle dilin kemiği yoktur sözü ile alakalı bir konu değil bu. Gayet ciddi. İşin içinde devletin olduğu, emniyetin olduğu, hıkuhun olduğu, adaletin olduğu bir sistem işlemiş ve karşılığını bulmuş bu durumda” diye açıklamada bulundu.

Emirhan Arslan Gözaltında
Emirhan Arslan Gözaltında

Bu gözaltı için Didem Arslan Yılmaz, “İstanbul Emniyet Müdürümüz Zafer Aktaş’a, Küçükçekmece Emniyet Müdürümüz Cevdet Birol Öztürk’e, Yalova Emniyet Müdürümüz Mehmet Hakan Fındık’a çok çok teşekkürlerimizi bildiriyoruz” diyerek teşekkür etti.

Sahte gelin olayında ilk gözaltı izlemek için tıklayınız

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız