Sahte Gelin Melisay Olayında Gizli Tanık Sistemi Anlattı

0 814

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında gizli tanık olarak katılan kadın, sahte gelin sistemi işleyişini anlattı. Sahte Gelin Melisay Olayında, sahte gelin Sistemi Nasıl İşliyor, gelinlerin neler yaptığını ve nasıl yönetildiğini bir bir anlattı. Altınların kimler tarafından alınıp, başlık parasının kimler ile paylaşıldığını bir bir anlattı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında gizli tanık olarak katılan kadın, sahte gelin sistemi işleyişini anlatırken mağdurlar adına hem çok üzüldük hemde böylesine havadan para kazanma işlemine şaşırdık. Yazık.

Sahte Gelin Sistemi Nasıl İşliyor? Sahte Gelin Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Günlerdir ekranlarda işlenen Sahte Gelin Melisay olayı çok büyük boyutlara gelmeye başladı. Herkes şaşkınlıkla olan biteni izlerken, mağdurların üzüntüsü yürekleri yaktı. İyi insanların yıllardır birikimlerini evlilik vaadi ile alan sahte evlilik grubundan bir gizli tanık bugün canlı yayına bağlandı. Sırtı dönük olarak konuşan gizli tanık, Sahte Gelin Sistemi Nasıl Çalışıyor? hakkında açıklamalarda bulundu. Herkesin merak ettiği ve Türkiye’nin 27 ilini kapsayan Sahte Gelin Sistemi Nasıl Çalışıyor? Sahte Gelin Sistemi Nasıl İşliyor?

Sahte Gelin Sistemi Nasıl İşliyor
Sahte Gelin Sistemi Nasıl İşliyor

Sahte Gelin Sistemi

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan gizli tanık canlı yayında sistemi analttı, şunları dedi; “Bunlar kendilerine bir aracı buluyor. DoğuBeyazıt’ın dışında G.B. isimli kişi var. O tarafa doğru kendi akrabalarının müstakil evi var. Orda tezgah, sistem kuruluyor. Oraya göstermelik bir tane amca, abi, kuzen bir tane de anne bulunuyor. Kız orada isteniyor. Kız istendikten sonra ne kadar başlık parası ise diyelim 50 Bin TL. (eski para ile 50 milyar) başlık parası kesiliyor mesela. Orada diyelim 6 kişimi bulundu. Başlık parasını onlar bölüşüyor. Kıza kaç tane bilezik takılıyorsa, özellikle bir sarraf seçiliyor. O sarraftan hep aynı altın alınıyor. İki tane çok kalın bilezik alınıyor. Bu bilezikte kıza kalıyor. Kızı da gittiği evden diyelim Sivas ya da başka bir yermi ordan çıkartırken bunların İstanbul’dan adamları var. Kızı çıkartan adama iki tane bilezik veriyorlar. Bana gelince senin bunlardan nereden senin haberin oldu deyince onuda açıklamasını yapayım ben. Orda çok sevdiğim bir beyefendi beni aradı. Ben DoğuBeyazıt’ı biliyorum” diyerek bazı önceden olan olayı anlattı.

Sahte Gelin Melisay ve Emirhan ile Birlikte 2019 Yılında Çekilmiş Fotoğrafları

Sahte Gelin Melisay Emirhan
Sahte Gelin Melisay Emirhan

Sahte gelin Melisay ile göğsünde gül dövmesi olan kadının birlikte çekilmiş yeni fotoğrafını Didem Arslan Yılmaz, ekranlara getirdi.

Sahte Gelin Melisay Gül Dövmeli Kadın
Sahte Gelin Melisay Gül Dövmeli Kadın

Gizli Tanık canlı yayında sahte gelin sistemi hakkındaki açıklamasını izlemek için tıklayınız

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız