Sahte Gelin Adaylarına Kız İsteme Özel Dersi

0 1.198

Kız isteme dersi. Didem Arslan Yılmaz günlerdir Sahte Gelin olayını araştırmaya, çözmeye çalışıyor. Sahte Gelin adaylarına özel ders, özel eğitim verildiği ortaya çıktı. Programa Denizli’ den gelen Fatma Demir adlı kişi tüm bildiklerini anlattı. Sahte Gelin adaylarına verilen özel eğitim dersini telefonu ile kameraya alan Fatma Demirbeni sahte gelin yapmak için çok uğraştılar, çocuğumla, bana şantaj yaptılar” diyerek gerçekleri anlatmaya başladı.

28 yaşında olan Fatma Demir, sahte gelin işi yaparak bir çok kişinin paralarını, altınlarını alarak dolandıranların ona nasıl ulaştıklarını şöyle anlattı. Fatma Demi;”İlk baştan ben onları tanımıyordum. Bizim arka binanın arkasında engelli olan bir dede vardı. Dede hastaydı. Arada sırada dedeye bakmak için yanına uğrardım. Dede kirada oturuyordu. Çocuğum ile bir gün eve gelirken birden yolumu kestiler “gel beraber yemek yiyelim” dediler. Bende birden şoka girdim. Acaba bunlar kimdir? diye. Ben gitmek istemiyordum ama çocuğum onların peşine takılıp gidiyordu. Bende onu yalnız bırakmamak için gittim.

Fatma Demir Didem Arslan Yılmaz
Fatma Demir Didem Arslan Yılmaz
Fatma Demir Denizli Didem Arslan
Fatma Demir Denizli Didem Arslan

Kız İsteme Dersi Provası

O evde bulunanların isimleri; Şeyma, Barış, Savaş, Gülsüm isimli kişiler vardı. Bir kaç tane daha bayan var. İlk gittiğimde evde birlikte sohbet ettik. Sonra yemeğe oturduk. Ben dedim “arka tarafta dede var bakıcı arıyor. Benim çocuğum olduğu için dede beni kabul etmiyor” dedim. Birden Gülsüm araya atladı “ben bakarım dedeye” dedi. Ben onları Gülsüm’ü Şeyma’yı aldım dedeye götürdüm. Dedede tanımıyor bende tanımıyorum. Sonra dolandırıcı oldukları ortaya çıktı. Dede de “keşke getirmeseydin” dedi. Dedede çok ucuz kurtuldu. 2 gün içinde dolandırıcı oldukları ortaya çıktı. Onların ev sahibi bana dedi “bunlardan uzak dur. Bunlar çok tehlikeli insanlar. Seninde başını derde sokarlar” dedi.

Bana Teklifte Bulundular

Kız İsteme Dersi videolarını Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına getiren Fatma Demir anlatmaya devam etti; “Bizimle beraber yaşlı insanları dolandırırsan daha mutlu olursun. Evlilik vaadi ile yaşlı insanları dolandırmamı istediler. Hepsi teklif ettiler. Savaş, Barış, Gülsüm vardı. Sonra ben kabul etmeyince üzerime geldiler. Çocuğumla beni tehdit ettiler. Az öncede aradılar beni. Odada oturuyordum. Aradıklarında “çabuk fotoğraflarımızı kaldır” dediler ben de hemen telefonu kapattım.

Fatma Demir, evlilik vaadi ile insanları kandırmaya çalışanların evine giderek, sahte gelin adaylarına verdikleri eğitimi kameraya çektiğini iddia etti. Kız isteme dersi dersini, videoya çekerek belgelemeye çalışan Fatma Demirüzerime çok gelmeyin. Sizi savcılığa şikayet ederim” diyerek onların baskısından kurtulmaya çalıştığını iddia etti. Onlarla konuşmuyordum. Birgün yolumu kestiler benden özür dilediler. Bende dedim madem öyle tövbe edin beni bu işe sokmayın, biraz daha üzerime gelirseniz fotoğraflarla birlikte sizi savcılığa şikayet edeceğimi söyledim” diye iddialarda bulundu.

Sahte Gelinlere Kız İsteme Dersi, Eğitim Fotoğrafları

Fotoğrafların büyük halini görmek için üzerine tıklayınız
Fotoğrafları sola sağa doğru kaydırarak görüntüleyebilirsiniz

Kız isteme Dersi

Canlı yayına bağlanan Savaş isimli kişi ise Fatma Demir’in anlattıklarının farklı olduğunu doğruyu yansıtmadığını söyledi. Kız isteme Dersi olarak adlandırıldığı durumu şu şekilde açıkladı. “Biz can sıkıntısından öyle bir eğlence yaptık” diyerek, anlatılanların doğruyu belirtmediğini söyledi. Kız İsteme Dersi gibi bir durumun olmadığını, sadece eğlence içün anlık oyundu diye iddiaları kabul etmedi. Savaş isimli kişi şunları ekledi; “Bak orda konuşuyorsun boşu boşuna konuşuyorsun. Biz sana kapımızı açtık. Ekmeğimizi bölüştük” diyerek iddiaları yalanladı. Kız isteme dersi olayının sadece can sıkıntısından eğlence amaçlı yaptık dedi.

İzlemek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız