Özge Sevinç Cinayetinde 2 Tutuklama 1 Gözaltı

Özge Sevinç cinayetinde 2 tutuklama ile 1 gözaltı gerçekleşti. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında, araştırmacı, gazeteci Didem Arslan Yılmaz tutuklama haberi ile programını açtı.

0 776

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde dövülerek öldürülen 2 çocuk annesi 28 yaşında ki Özge Sevinç Cinayetinde yeni gelişmeler oldu. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında bugün de Didem Arslan Yılmaz, acılı anneye ve programı izleyenlere güzel bir haber ile programını açtı.

Dün, Sındırgı Emniyet Müdürlüğünde Özge Sevinç Cinayetinde ifadeleri alınmak için Yılmaz Akkoca, Ayşe Asar, Cengiz Karataş adlı kişileri gözaltına almıştı. Cumartesi, Pazar günü emniyete verdikleri ifadeleri sabaha kadar süren şahısların, ifadeleri tamamlandıktan sonra çıkarıldıkları mahkeme şahıslar hakkında kararını açıkladı.

Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum

Özge Sevinç Cinayetinde 2 Tutuklama 1 Gözaltı Gerçekleşti

Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum olarak, Didem Arslan Yılmaz içleri rahatlatacak bir haber vererek programını açtı. Hafta sonu sabahlara kadar süren ifadelerden sonra mahkeme, Özge Sevinç‘in ölümüne yol açan dayak, şiddet, aç, bırakma, yakma, bağımlılık yaratma yüzünden ölümüne sebebiyet vermek suçundan Yılmaz Akkoca, Ayşe Asar, Cengiz Karataş adlı şahıslardan Ayşe Asar ile Cengiz Karataş adlı şahıslara tutuklama kararı verdi. Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum gelişmelerinde her an her şey olduğundan, yeni yeni iddiaların, ifadelerin ortaya çıkmasından dolayı daha bir çok tutuklamaların gerçekleşeceğini düşünüyoruz.

Özge Sevinç Cinayetinde ilk Tutuklama Kararı Ç.ıktı Ayşe Asar ve Cengiz Karataş Tutuklandı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, programında büyük gelişmeler yaşanıyor. Çok karışık ve çok acı bir olayın içine giren Didem Arslan Yılmaz, her gün farklı farklı ifadeler, iddialar ile karşılaşıyor. Günler süren araştırmalar sonucu, emniyete suçluları tek tek gönderiyorlar. Bugün, dün gözaltina alınan kişlilerden, Didem Arslan Yılmaz başta olmak üzere herkesi tehdit eden Ayşe Asar ile Cengiz Karataş fuhuşa teşvik, insan ticareti yapmak ve kişiyi hürriyetinden mahsur bırakma suçlarından Balıkesir L Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiler.

Onlar Artık Cezaevinde Ayşe Asar Cengiz Karataş Tutuklandı

Ayşe Asar Cengiz Karataş Tutuklandı
Ayşe Asar Cengiz Karataş Tutuklandı
Özge Sevinç Cinayetinde Ayşe Asar Cengiz Karataş iki Tutuklama
Özge Sevinç Cinayetinde Ayşe Asar Cengiz Karataş iki Tutuklama

Didem Arslan Yılmaz‘ın aileye ve programı izleyenlere verdiği haberi

acılı aile sevinçle karşıladı.

Acılı aile, Ayse Asar’ın ve Cengiz Karataş’ın elleri kelepçeli olarak cezaevine gitmesini buruk sevinçle izledi.

“Bu yetmez Didem hanım asıl olayın başı bu ikisi bunlarda tutuklanmalı” derken stüdyoda ki Ahmet Sevinç ve Elif Altıntaş (Altıntaş kocasının soyadı boşanmamış henüz, evli) yani Elif Balaban‘ı işaret etti.

Özge Sevinç Cinayetinde İlk Tutuklama
Özge Sevinç Cinayetinde İlk Tutuklama

Ahmet Sevinç Her Gün Yeni Yeni Bilgiler Veriyor

Didem Arslan Yılmaz, Ahmet Sevinç‘e ardı ardına sorduğu sorular ile sıkıştırıp her gün farklı ve yeni bilgiler alıyor ağzından.

Özge Sevinç, Dövülmüş, Yakılmış, Ev Ev Dolaştırılmış, Sonunda Acılar Çektirilerek Öldürülmüştü

Özge Sevinç‘i Cumartesi günü Ahmet Sevinç‘in iddiasına göre, aynı günde 2 kişi dövüyor. Cihan Balaban gözcülük yapıyor. Önce Özge’yi eski kocası Cihan Balaban dövüyor. Daha sonra Yılmaz’ın evinde aynı gün Vural adında biri ile Elif Balaban dövüyor. Dövmelerinin sebebi de Özge’nin çocuğunu evlatlık olarak vermemesinin olduğu iddia ediliyor.

Çünkü bebeğin evlatlık verilmesi karşısında alacakları para vardı ve alamadıkları için hepsi Özge’ye kızıyor. Ahmet Sevinç, Özge’yi 15 milyar alamadı diye 3-4 ay evde kilitli tutuyor, büyük eziyet verdiği iddia ediliyor. Diğerleri ise Özge’nin bebeği vermediği için para alamadıklarından dolayı dövüldüğü iddia ediliyor. Büyük darbeler alan Özge, konuşamıyor, iç kanaması olduğundan altı sürekli bağlanıyor ve 3 gün sonrada vefat ediyor. Oldukça karışık ve anlaşılması çok zor bir olay. Didem Arslan Yılmaz ve ekibinin bu olayı tez zamanda çözeceğini ve suçluları teker teker adalete teslim edeceğini biliyoruz.

Özge Sevinç’in Bebeği İmama Evlatlık Verilip Hepsi 15 ‘er Bin Lira Paylaşmışlar. Bebeğin 60 Bin Liraya Satılsığı İddia Ediliyor

Özge‘nin elinden zorla bebeği alınarak imama satılıyor. Bütün bu işleri planlayanın Ayşe Asar olduğu siddia ediliyor. Bebek 3 gün imamda kalıyor. 15 Bin Yılmaz Karataş, 15 Bin, Ahmet Sevinç’e, 15 Bin Ayşe Kasar‘a, 15 Bin Cihan Balaban‘a dağıtılarak aralarında parayı paylaştıkları iddia ediliyor.

Özge Sevinç Cinayetinde 2 Tutuklama videosunu izlemek için tıklayınız.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 21. Bölüm | 14 Eylül 2020 izlemek için tıklayınız.

SON DAKİKA
ÖZGE SEVİNÇ CİNAYETİNDE TUTUKLAMA GERÇEKLEŞTİ
Okumak için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız