Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında çözülmeye çalışılan Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum gelişmeleri yürekleri burktu. Herkes Özge Sevinç’e zarar vermiş, hatta demirle dağlamayı bile düşünmüşler. Bu olayın suçlularını Didem Atslan Yılmaz’ın tez zamanda adalete teslim etmesi bekleniyor. Vicdanları yaralayan Özge Sevinç cineyetinde yapılanlar “bunlar nasıl insan dedirtiyor”.

0 1.302

Didem Arslan Yılmaz, daha önce de belirttiğimiz gibi en zor ve karışık olayları çözmek için ele alıyor. Özge Sevinç Cinayeti de zor bir konu. Üstelik bir değil, birden fazla kişilerden oluşan suçlular ve bir çok suç konusu yer almaktadır.

Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum hakkında ki son gelişmeleri her yüreği yanan insanlar gibi bizde bekliyoruz. Her gün yeni yeni gelişmeler, yeni bilgiler, yeni suçlar ortaya çıkaran Didem Arslan Yılmaz, suçluları ard arda sorduğu sorular ile kafaları karıştırarak ağızlarından yeni yeni bilgiler alıyor.

Didem Arslan Yılmaz‘ı tehdit eden şahıs, şu an demir parmaklıklar arkasında. Tehditlere rağmen yılmayan insanların çoğalmasını diliyoruz. Bu olayın üzerine gitmese idi, suçlular şu an ellerini kollarını sallayarak gezecek, bir melek olan Özge Sevinç ve onun gibi cinayete kurban gidenler huzurla uyuyamayacaklardı. Daha da olay sonuçlanmış değil. Hala bir çok suçlu bulunuyor.

Özge Sevinç Cinayetinde Son Durum Gelişmeleri

Özge Sevinç Son Anları, Kamera Kaydı

Özge Sevinç Son Anları
Özge Sevinç Son Anları

Elif Balaban’ın, Son Anlarını Yaşayan Özge’ye Nefret Kızgınlık Dolu Soğuk Bakışları

Elif Balaban Son Anlarını Yaşayan Özge'ye Nefret Kızgınlık Dolu Bakışları
Elif Balaban Son Anlarını Yaşayan Özge’ye Nefret Kızgınlık Dolu Bakışları

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında yine yeni gelişmeler oldu. Gözaltına alındıktan sonra dün tutuklanan Ayşe Asar ve Cengiz Karataş tutuklanarak Balıkesir L Tipi Kapalı Cezaevine gönderildiler. Yılmaz Akkoca ise adli kontrol şartı ile salıverildi. Ardından gözaltına alınan Özge Sevinç‘in eski kocası ve çocuğunun babası Cihan Balaban savcılık talimati ile gözaltına alınmıştı. Son gelişmeler olarak gözaltına alınan Cihan Balaban‘ın gözaltı süresi uzatıldı. Sorgusu hala Sındırgı Emniyet Müdürlüğünde devam etmekte.

Ahmet Sevinç “Elif Balaban, Çocuk Doğurmasın Diye Özge Sevinç’in Altını Demirle Yakacaktı”

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı Özge Sevinç Cinayetini çözmeye kalkmaya başladığından beri dehşetleri yaşıyoruz. Korku filmi gibi bir hayat yaşamış Özge Sevinç. Bugün de bir başka dehşet ortaya atıldı. Özge’nin 75 yaşında ki yaşlı resmi kocası Ahmet Sevinç, eski kayınvalidesi Elif Balaban‘ın “Özge çocuk doğrmasın diye altını demirle yakmak istediğini ortaya attı. Bunu duyan acılı aile neler yapmışsınız çocuğuma” diyerek isyan etti.

Elif Balaban
“Özge, çocuk olmasın diye spiral taktıralım dedim. Özge kabul etmedi. Bende dedim çocuk olmasın, bakamıyorsun, bu çocuğuna da ben bakıyorum taktıralım deyince Özge taktırmayalım anne dedi… Bende o zaman demirle yakarım” dedim diye Didem Arslan Yılmaz‘a anlattı.

Elif Balaban; “Spiral Taktırmazsan Bende Altını Demirle Yakarım

Eski kayınvalide ve aynı zamanda yaşlı Ahmet Sevinç’in de sevgilisi olan ve aynı zamanda başkası ile hala evli olan Elif Balaban (Altıntaş) çocuk olmasın spiral taktırmazsan bende altını demirle yakarım dediğini stüdyodakilere itiraf etti. Araştırmacı, gazeteci Didem Arslan Yılmaz, duyduklarına inanamayarak, şok olmuş dinlerken, her zaman ki gibi gülerek bakan Ahmet Sevinç, bu anlatılanlara ne diyecek, ne tepki verecek diye, hoşnut olmuş bir ifade ile gazeteci Didem Arslan Yılmaz‘ı izliyor..

Elif Balaban Taktırmazsan Bende Demirle Yakarım
Elif Balaban Taktırmazsan Bende Demirle Yakarım

Bu itirafı duyan aile ve izleyiciler kulaklarımıza inanamadı. Nasıl bir zalimlerin eline düşmüş Özge. Bu nasıl zulüm. Bu zulmü bilipte konuşma arasında pis pis gülen yaşlı, 75 yaşında ki ihtiyar adam Ahmet Sevinç, izleyenleri, çileden çıkarmaya yetiyor. Yaşlı adam etrafa gülücükler tebessümler gönderiyor.

Ahmet Sevinç Özge ye yapılan zulümleri dinlerken hep tebessüm etmesi dikkat çekti
Ahmet Sevinç Özge ye yapılan zulümleri dinlerken hep tebessüm etmesi dikkat çekti

Elif Balaban sürekli inkar ettikçe, Ahmet Sevinç. Didem Arslan Yılmaz‘a “Çırpıcı Mustafa’nın karısı Nursel var o konuşsun o herşeyi biliyor dövdüğünüde, demirle yakarım dediğinide biliyor. Onu konuşturun” dedi. Elif Balaban‘da “Ahmet Sevinç, Özge‘nin karnına karnına vurduğu için kanamalarının sebebi o dedi. Ahmet’tir asıl Özge’yi döven etraftan hep öyle duyduk” dedi.

Özge’yi, Kendi Çocuğunu Sevmemesi İçin Saçlarından Tutarak Döven Eski Kayınvalide Elif Balaban

Elif Balaban‘ın Özge’yi çok kötü dövmesinin nedeni ise Özge’nin kendi çocuğunu kucağına alıp sevmek istemiş, öpmek istemiş Elif Balaban izin vermemiş, almış Özge’yi saçlarından tuttuğu gibi savurarak dövdiğü ve Ahmet Sevinç‘in “kalktım ben engel oldum, çok kötü dövüyordu” diye iddia etti.

Özge Hamile İdi Çocuğun Düşmesi İçin Ahmet Sevinç Karnına Karnına Vurdu İddiası

Özge Hamile idi Ahmet Sevinç Çocuk Düşsün Diye Karnına Vurdu
Özge Hamile idi Ahmet Sevinç Çocuk Düşsün Diye Karnına Vurdu

Özge Sevinç, kimlerin eline düşmüş. Onlar anlattıkça bizler izlemeye katlanamıyoruz. Bu anlatılanları yaşayan Özge ne acılar çekmiş onu anca kendisi ve Allah bilir. Zaten sonundada o acılara, kanamalara dayanamayarak, dayaktan 3 gün sonra can vermiş …..

Didem Arslan Yılmaz Yapılanlara İsyan Etti

Didem Arslan Yılmaz, duydukları karşısında şoktan şoka girdi. Olanları dinleyen herkes dondu kaldı. Günlerdi Özge’nin ne acılar çektiğini dinliyoruz. Artık Didem Arslan Yılmaz Yapılanlara İsyan Etti.

Didem Arslan Yılmaz;
28 yaşında genç bir kadın hepinizin elinde oyuncak olmuş, Başına gelmeyen kalmamış. Biriniz dövmüş. Biriniz eve kilitlemiş. Biriniz rahmini dağlıyacağım demiş. Biriniz karnına karnına vurmuş. Biriniz çocuğunu elinden almaya kalkmışsınız. Yazıklar olsun. Hepinizin o kızın ölümünde günahı var.” diyerek isyan etti.

Didem arslan Yılmaz Akkoca’ya “Özge’nin Bebeğini Neden İmama Verdin, Bebeği İmama Kaç Paraya Verdin” diye sorunca telefonu kapatan Yılmaz Akkoca, Aramalara Yanıt Vermiyor

Yılmaz Akkoca Telefonlara Yanıt Vermiyor
Yılmaz Akkoca Telefonlara Yanıt Vermiyor

Acılı Babaya “Sen 4 Ayda Neden Gelmedin?” Diye Hesap Soran (Özge’yi 3 Ay Eve Kilitlediği, Döverek ve Karnına Basarak Eziyet Ettiği İddia Edilen) Yaşlı Koca Ahmet Sevinç

Özge Sevinç’in ailesi, 75 yaşında ki yaşlı adam Ahmet Sevinç’e bağırarak “sen nasıl birisin, nikahın altında, karını Ayşe Asar’ın eline veriyorsun, git bunu boşa, git bunu evlendir diyorsun bu nasıl bir şey, nikahında olan karından nasıl bu kadar kolay vazgeçiyorsun” deyince, yaşlı adam Ahmet Sevinçsen 4 ay neden gelmedin, niye gelmedin evime“deyince en güzel noktayı Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu koydu.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu
Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu
“Siz 4 aydır nerdeydiniz, nerdeydiniz diyorsunuz. Yani 3 ay 4 aydır yanına gidilmeyince, bir kıza böyle mi davranmak gerekir? Özlem’in babası evine ilk defa 6 yıl sonra gitmiş. Kocasından dayak mı yiyor, şiddet mi görüyor? Bu ne demek yani. Sen çocuğunun yanına gelmezsen ben senin çocuğuna şiddetmi uygularım demek istiyorsun?” deyince Özge‘nin yaşlı resmi kocası, Ahmet Sevinç dondu kaldı, yanıt veremedi.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Youtube Kanalına Gitmek İçin Tıklayınız

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme İletişim Telefon Numaraları
0 212 702 22 22
0 212 536 47 47

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme WhatsApp İhbar Hattı
0 549 215 10 10


SON DAKİKA
ÖZGE SEVİNÇ CİNAYETİNDE TUTUKLAMA GERÇEKLEŞTİ
Okumak için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız