Özge Sevinç Aç Bırakılıp, Dövülerek Öldü İddiası

0 1.766

Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde dayak ve şiddet görerek, aç, susuz bırakılan Özge Sevinç, 28 yaşında hayatını kaybetti. Ölümünü şüpheli bulan Özge Sevinç‘in ailesi Didem Arsllan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvurarak araştırılmasını istedi. Suçluların bulunup ceza görmesini isteyen aile, çocuklarını bir türlü şiddet gördüğü aileden alıp kurtaramadıklarını ifade ettiler.

Aile kızlarını alamamasının sebebini, kızının yaşının 18’i geçmesi ve evli olması yüzünden alamadıklarını söylediler. Özge Sevinç’in 3 yıl dini nikahlı olarak birlikte kaldığı eşinin ailesi tarafından şiddete uğradığı iddia edildi.

İki çocuk annesi olan Özge Sevinç‘in birlikte yaşadığı kişi cezaevine girdikten sonra hayatı kabusa dönmüş. Kayınvalidesi Elif Balaban (Altıntaş) tarafından Özge’den 40 yaş büyük Ahmet Sevinç isimli 75 yaşında ki yaşlı adamla zorla resmi nikah kıydırmış. Evde sürekli şiddet gören Özge Sevinç’in küçük kızınında 60 bin TL.’ye karşılık evlatlık verilmek (satmak) istenmiş fakat Özge’nin evlatlık vermek için imza atmadığı için şiddete maruz kaldığı iddia edilmektedir.

Özge Sevinç Bitkisel Hayatta ve Altı Bağlı Halde Bulundu

Özge Sevinç‘in annesi kızlarının darp gördüğünü, kollarında ve boğazında ki mor lekelerin fotoğraflarını göstererek Didem Arslan Yılmaz’a başvurdu. Kütahya Simav’ da yaşayan aile, kızlarının yaşadığı Balıkesir Sındırgı’da yaşadığı eve gittiklerinde kızlarının Kerkil köyünde olduğunu öğrenip derhal oraya gitmişler. Kızları Özge konuşamıyacak, yürüyemeyecek durumda olduğunu ve altının da bağlanmış olduğu halde bulunca büyük şok yaşayan aile jandarmaya şikayette bulunmuşlar.

Özge Sevinç in Kollarında ve Boynunda Morluklar ve Yanık İzleri İle Dolu

Özge Sevinç in Kollarında ve Boynunda Morluklar ve Yanık İzleri İle Dolu
Özge Sevinç in Kollarında ve Boynunda Morluklar ve Yanık İzleri İle Dolu

Kızlarını başka bir adamın evinde Kerkil Köyünde ölüme terkedilmiş halde bulan aile “Kızımın çocuğunu 60 bin liraya evlatlık vermek istemişler, kızım imza atmayınca yaşlı adamla evlendirilip, şiddete maruz bırakılmış” diyerek iddia etti.

Özge’nin annesi “kızımı hiç dışarı çıkartmamışlar. Üç buçuk ay odaya kilitlemişler. Kızım ailesinin yanına gitmek istediğini söyleyince de darp ederek zorla Ahmet Sevinç isimli yaşlı adamla (70 yaşında) resmi nikah yaptırılmış. Kızım ölmeden önce bana “beni bu hale Ahmet getirdi” diyerek olayı Didem Arslan Yılmaz‘a anlattı.

SON DAKİKA
ÖZGE SEVİNÇ CİNAYETİNDE TUTUKLAMALAR GERÇEKLEŞTİ. Okumak için tıklayınız.

Didem Arslan Yılmaz Özge Sevinç Olayını Ele Alarak Suçluların Ortaya Çıkarılmasını Sağlayacak

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme İletişim Telefon Numaraları
0 212 702 22 22
0 212 536 47 47

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme WhatsApp İhbar Hattı
0 549 215 10 10

Özge Sevinç’e ne oldu? Canlı Yayın Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

SON DAKİKA
ÖZGE SEVİNÇ CİNAYETİNDE TUTUKLAMA GERÇEKLEŞTİ
Okumak için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız