Özge Sevinç Cinayeti Sındırgı Balıkesir Vazgeçme

Özge Sevinç cinayetinde 3 gözaltı gerçekleşti. Didem Arslan Yılmaz, Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde, dövülerek ölümüne sebep olanları ortaya çıkarmaya çalışıyor.

0 1.702

Daha önceki haberimizde dövülerek hunharca katledilen Özge Sevinç‘in haberini yazmıştık. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında işlenen ve peşine düşerek olayı bırakmayan Didem Arslan Yılmaz ve Ekibi 3 gözaltı gerçekleştirdi. Acılı aileye biraz olsun içlerine az da olsa su serpilme adına güzel bir haber verildi.

Özge Sevinç Cinayetinde 3 Gözaltı Gerçekleşti
Özge Sevinç Cinayetinde 3 Gözaltı Gerçekleşti

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında acılı aileye güzel haberi veren Didem Arslan Yılmaz, ailenin buruk da olsa sevinmesine neden oldu. İki çocuk annesi Özge Sevinç‘i vahşice sürekli döven, kaçamasın ve boyun eğsin diye bağımlı yapılan, oradan oraya sürüklenerek üzerinden para kazanılan, üstelik bebeğini de satmak isterlerken Özge’nin imza atmadığı için, bebeğinin satılmasına izin vermediği için öldüresiye dövülüp, ölümüne sebep olan sorumluların gözaltına alındığının haberini verdi.

Buna sebep olan bir grup kişiden adalet bunun hesabını soracaktır. Didem Arslan Yılmaz, bu olayın üzerine giderek suçluları bir bir ortaya çıkarıyor, adalete teslim ediyor. Bu olaya sebep olanların kabus dolu korku ile bekleyişleri sürüyor. Hepsine sıra gelecek ve hepsi adalete hesap verecek bekliyoruz o güzel günü.

Sındırgı Emniyet Müdürlüğüne Özge Sevinç Cineyetinde 3 Gözaltı. Yılmaz Akkoca, Ayşe Asar, Cengiz Karataş

Didem Arslan Yılmaz, bu vahşetin peşini bırakmayarak ısrarla yayına alması ve soruları ile sebep olanların hata yapmasına ve itiraf etmesine yol açması, içimizi biraz olsun rahatlattı. Ahmet Sevinç‘in yaptığı itiraflari, Sındırgı’dan, görgü tanıklarından gelen ihbarlar tam 3 gözaltı getirdi. Sındırgı Cumhuriyet Savcılığının talimati ile Sındırgı Emniyet Müdürlüğü harekete geçerek Yılmaz Akkoca, Ayşe Asar, Cengiz Karataş Sındırgı Emniyet Müdürlüğünde gözaltına alındılar.

Gözaltı haberini duyan anne Gülfer Aktaş, hem sevindi hem de stüdyoda karşı koltukta oturan, ara ara etrafa gülücükler atan, Özge’ye arada ki çok büyük yaş farkına rağmen zorla nikah kıydıran, 3-4 ay eve kilitleyen, dedesi yaşında ki yaşlı adam Ahmet Sevinç‘i, yanında oturan Özge’nin eski eşi Cihan Balaban‘ın, yine Özge’nin eski kayınvalidesi ve ihtiyar Ahmet Sevinç‘in sevgilisi olan Elif Balaban‘ında tutuklanmalarını istedi. Anne Gülfer, “topluca kızıma eziyet etmişler, hepsi kızımı dövmüş, hepsi kızımdan yararlanmış, zarar vermiş, hepsi suçlu onları da alsınlar n’olur Didem hanım” diyerek yetkililere seslendi.

Özge Sevinç in eski kayınvalidesi Elif Balaban eski kocası Cihan Balaban
Özge Sevinç in eski kayınvalidesi Elif Balaban eski kocası Cihan Balaban

Benim çocuğum su içemeden öldü, Neden hap içirdiniz çocuğuma, Sizin de çocuğunuz yok muydu? Bu eziyet neden?

Ne istediniz masum kızımdan?

Anne “N’aptınız Çocuğuma” Diye Feryat Figan Etse de Acısını Kimse Dindiremiyor ..

Anne Gülfer Aktaş Ne istediniz masum kızımdan
Anne Gülfer Aktaş Ne istediniz masum kızımdan

Anne Gülfer Aktaş;
“Benim çocuğum su içemeden öldü, suya hasret gitti. neden benim çocuğuma hap içirdiniz, neden böyle yaptınız. Benim çocuğum çok acı öldü. Bunu mu hak etti? Benim çocuğumu neden ev ev gezdirdiniz. Hepinizin çocuğu var? Benim çocuğum bunları mı hak etti? 18 yaşından beri? Neden güzel günler yaşatmadınız? Sizin çocuğunuz yokmu? Hepiniz yararlandınız çocuğumdan. Benim çocuğum seni hak ediyormu. gelmişsin 70 yaşına. Benim çocuğum daha 28 yaşında. Ben senle evlenmek istiyorum dese bile sen neden kabul ettin, neden? O senin torunundan küçük” diyerek yürekleri dağladı.

Torunu yaşında ki Özge Sevinç’e Zorla Nikah Kıydıran, Elif Balaban’ın Sevgilisi İhtiyar Adam Ahmet Sevinç

Özge Sevinç Cinayetinde 3 Kişi Gözaltında

Didem Arslan Yılmaz, Özge Sevinç‘in öldüresiye dövüldüğünü ortaya çıkararak kanıtladı. Kanı yerde kalmayan Özge‘nin birden fazla katillerine kamuoyu büyük bir kızgınlıkla isyan ediyor ve hepsine tutuklama bekliyor.

Kızı Elif’i evlatlık vermemek için direnen ve bu yüzden öldüresiye dövülüp, altı bağlanacak kadar sürekli iç kanaması olan ve konuşamayan Özge Sevinç, 3 gün sonra hayatını kaybetti

Kızı Elif'i vermemek için öldüresiye dövüldü ve hayatını kaybetti
Kızı Elif’i vermemek için öldüresiye dövüldü ve hayatını kaybetti

Özge Sevinç bir bebek kadar masum, aklı kötülüğe ermeyen biri idi. Özge Sevinç, o evden bu eve para karşılığında satılıp gezdirildi. Karşı koyamaması içinde bağımlı yapılan masum biri idi. Hiç bir şekilde karşı koyamayan Özge, vicdanı olmayan bir grup kişilerin, zevk, sefa içinde yaşamaları için, kendi boyunlarına altın, kendisine ve kendi çocuklarına güzel bir hayat sunmak için, altlarına araba almak için bir bebek kadar masum ve korumasız Özge’ye edilen zulmü izlerken içimiz dağlandı. Özge’nin üzerinden para kazanıldığı gibi aç bırakılıp, su verilmeyerek güçsüz bırakılıp, kolayca boyun eğdirilmişti. Onun üzerinden para kazanmaktan doymayanlar, bir de Özge’nin bebeğini satarak para kazanmayı planlamışlardı. Bu vahşete göz yuman ve yapan insanların stüdyoda “ben Özge’yi kendi çocuklarımdan ayırmadım” demesi bizim iyice çileden çıkmamızı sağladı.

Özge’nin kızı Elif’i para karşılığında İzmir’de Ayşe adında bir kadına verileceği planlanmış. Ayşe kadının bebek karşılığında vereceği parayı kendi aralarında bölüşecek kadar acımasız olan bu insanların, bugün yarın adalete hesap vereceği günü görmeyi bekliyoruz. Ayrıca Özge Sevinç’in altınlarını da Ayşe Asar denilen kadının aldığı, Özge’nin üzerinden para kazandığı iddia edildiği için emniyete götürülüp, gözaltına alındığını Didem Arslan Yılmaz canlı yayında açıkladı.

Özge Sevinç’in “Altınlarımı Aldı Dediği” ve Özge’nin Bebeğini Zorla İmama 60 Bin TL.’ye Sattığı İddia Edilen Ayşe Asar

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Özge Sevinç Cinayeti
Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Özge Sevinç Cinayeti

Didem Arslan Yılmaz ve ekibine tüm Türkiye teşekkürlerini iletiyor ve ona dua ediyoruz. Böyle zalimlerin yanına kar bırakmadığı için, ellerini kollarını sallaya sallaya aramızda dolaşmasına izin vermediği için ona ve ekibine minnettarız. Allah razı olsun, Özge’nin kanı yerde kalmadı. Biz halk olarak hepsinin tutuklanmalarını da görmek istiyoruz. Adalet yerini bulacak. Az kaldı.

SON DAKİKA
ÖZGE SEVİNÇ CİNAYETİNDE TUTUKLAMALAR GERÇEKLEŞTİ. Okumak için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız