Muhasebeci Sebahattin Şentürk Bulundu mu? Didem Arslan Yılmaz

0 1.135

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Bulundu mu? Kayıp Muhasebeci Sebahattin Şentürk Nerede? Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına konu olan Muhasebeci Sebahattin Şentürk 2 gündür bulunamadı. Vazgeçme ekibi kayıp Sebahattin Şentürk‘ün terkedilmiş aracının yanında olayı yakından takip ediyor. Tekirdağ Malkara’da 11 Ağustos 2021 sabahı evden işe diye çıkan Muhasebeci Sebahattin Şentürk, bir daha eve dönmediği açıklandı. Evli, 35 yaşında ve 2 çocuk babası olan Sebahattin Şentürk’ün aracının içinde saçılmış paralar ve cüzdan bulunması, kaçırıldı ihtimalini ortaya koyuyor.

Hiç bir ize rastlanmayan olayda il jandarma komutanlığı ve AFAD ekibi geniş çapta arama başlattı. İz takip köpeği ve iki droneninde bulunduğu aramalar sonucu hiç bir ize rastlanılmadı.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Bulundu mu? Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı, Muhasebeci Sebahattin Şentürk Bulundu mu? diye endişe ile beklemekte olan herkese güzel bir haber vermek için olay yerinde. Kötü bir olayla karşılaşılmamasını dileyen sevenleri, endişeli bekleyişteler.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Didem Arslan Yılmaz
Muhasebeci Sebahattin Şentürk Didem Arslan Yılmaz

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Nerede? Bulundu mu?

Ailesi ile yaşadığı eve 3 metre uzaklıkta olan boş aracında saçılmış para ve cüzdan dikkat çekti. Taş ocağında çalıştığı bildirilen muhasebecinin terkedilmiş aracı evine 3 metre uzaklıkta. Evine çok yakın olan araçta bir çok iddialar söyleniyor. Sakin bir hayatları olan ailenin husumetlerinin olmamasından dolayı, para için kaçırıldığı iddiaları daha çok konuşuluyor.

Yanında 300 Bin TL. civarında olma ihtimalinden dolayı bir çok iddialar yer almakta. Araçta etrafa saçılan para ise 15 Bin TL. civarında. Paranın etrafa saçılması kaçırılma ihtimalinin olmasını kuvvetlendirdiği ayrıca daha çok fazla paranın olduğu görüşündeler. Arabaya saçılan paraların boğuşma sırasında olabilmesi ihtimalleri konuşuluyor.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Bulundu mu? Muhasebeci Sebahattin Şentürk hala tüm aramalara rağmen hiç bir izine rastlanılmadı.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Kaçırılma İddiaları

Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan KEMİKSİZ olayı şu şekilde yorumladı. “Şu an için erken bir yorum ama gasp amaçlı olabilir. Anladığım kadarı ile iş yerine giden bir yol orası. Yolda pusu kurulup gasp amaçlı yolu kesilmiş olabilir. Kendisi muhasebesi, bu amaçla, araçta para taşıyor olabilir. Sakin sessiz bir alan orası.

Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan KEMİKSİZ etrafa para saçılmasının sebebini ise şu şekilde yorumladı. “Yanında daha fazla para olabilir. O anda Her iki taraftan aracın kapısı açıldığına göre, bir kaç kişi saldırmış olabilir. Bir anda saldırıp başka bir araca almış olabilirler. Çok şüpheli bir durum” dedi.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Kaybı

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Kaybı hala gizemini koruyor. Evden 3 metre uzaklıktaki aracı terkedilmiş olarak bulunan Muhasebeci Sebahattin Şentürk’ün kaçırılmış olabileceği iddia ediliyor.

Muhasebeci Sebahattin Şentürk Kaybı
Muhasebeci Sebahattin Şentürk Kaybı
Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız