Fenomen Akademisi, Nasıl Başvurulur?

0 1.094

Fenomen Akademisi Başvuru. Türkiye’nin ilk Fenomen Akademisi kuruldu. Fenomen Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır? Fenomen Akademisi Diploması Nasıl Alınır? Fenomen Akademisinde Eğitim Kaç Ay Sürecek? gibi soruların cevapları merak ediliyor. Türkiye’de ilk Fenoman Akademisi olarak hayata geçirildi.

İnterneti kasıp kavuran sosyal medyanın fenomenlerinin katılacağı Fenomen Akademisine oldukça fazla takipçileri olanlar seçiliyor. Yüzlerce fenomenler arasında seçilen şanslılar şu an 8 kişi. Fenomen Akademisinde alacakları eğitimden sonra bir de kazanana ödül verilecek. Gördükleri eğitimden sonra girecekleri sınavda başarılı olan bir kişiye araba ödülü var. Başarılı olanların ödüllendirile3ceği Femomen Akademisi Türkiye’de ilk olmanın gururunu yaşıyor.

Büyük kitleleri olan bu kişilere eğitimleri sonucu sinema filmlerinde oynatılacak. Markaların yüzleri olan ünlü fenomenler eğitim alarak, akademili fenomen olacaklar.

Fenomen Akademisi Başvuru

Fenomen Akademisi Başvuru
Fenomen Akademisi Başvuru

Fenomen Akademisi Başvuru için resmi web siteye gidip bilgilerinizi gireceksiniz. Adınızı soyadınızı, sosyal medyadaki hesap adresinizi gireceksiniz.
Fenomen Akademisi Başvurunuzu yaptıktan sonra size dönüş yapılacaktır


Fenomen Akademisi Başvuru için tıklayınız.

Fenomen Akademisi Diploması Nasıl Alınır?

Fenomen Akademisine başvurunuzu yaptıktan sonra kabul edildiğinizde kampa gireceksiniz. Orada 6 ay eğitim göreceksiniz. Eğitimler müzik, oyunculuk, diksiyon vb. olarask eğitim alınacak. 6 ay süen eğitimin ardından bir sınav gerçekleştirilece. Birinci olan kişiye ise ödül verilecek. Yeni açılan akademinin ilk feneomenlerinden birinci olana araba hediye edilecek.

Fenomen Akademisinde Eğitim Kaç Ay Sürecek?

Pandeminin uzun sürmesi sonucu çok kişi evde internete girmeye, sosyal medtyada zaman geçirmeye başladı. Dolayısıyla internette çok kişide bir takım becerilerini video çekerek yayınlamaya başladılar. Zamanla dikkat çeken bu kişiler milyonlara varan takipçi ve binlerce izleme kazanıyorlar. Zamanla fenomen olan internet yayıncıları artık diplomalı olacak ve daha iyi yerlere gelebilecekler. Fenomen Akademisine seçilen şanslı fenomenler, 6 ay müzik, oyunculuk ve diksiyon dersleri alarak diplomalarını alarak mezun olacaklar.

Daha sonra sinema reklam vb. gibi yerlerde oynamaya, rol almaya başlayacaklar. Bu demek oluyor ki daha çok kazanıp daha iyi yerlere gelecekler. Eğitim ile taçlandırdıkları becerilerini daha iyi sergileyebilecekler. Fenomen Akademisinde eğitim 6 ay sürecek. 6 ay sonunda bir sınava tabii tutulacaklar. Sınavı kazanan bir kişiye ise ödül olarak araba verilecek.

Fenomen Akademisi Nedir? Ne zaman, Kim Tarafından Kuruldu?

İlk defa kurulan Fenomen Akademisine katılan ilk fenomenler kimlerdir?

  • Yeşim Sevinç,
  • Aysude Örnek,
  • Yiğit Çakmak, Samet Topçu,
  • Eren Seferoğlu,
  • Öznur Garip,
  • Mehmet Ulaşan,
  • Barış Dada

Aşağıdfa ki fotoğrafta Türkiye’nin Fenomen Akademisine girmeye hak kazanan şanslı ilk fenomenler yer almaktadır.

Fenomen Akademisi ilk fenomenler
Fenomen Akademisi ilk fenomenler

Fenomen Akademisi Nedir? denildiği zaman cevap oyunculuktan tutunda, müzik eğitimi ve diksiyona kadar eğitim veren Fenomen eğitim akademisidir.
Fenomen Akademisi Kim Tarafından Kuruldu?: Türkiye’nin ilk fenomen akademisi Boom Club tarafından kurulmuştur. Boom Clup Youtube kanalı olarak sosyal medyaya 22 Mar 2021 tarihinde katıldı.

Boom Club Youtube Kanalına gitmek için tıklayınız

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız