Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde Kimler Var?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde Kimler Var hep merak konusu oldu. Sizler için ekipte kimler var merak edilen isimleri yazıyoruz.

2 25.191

Show TV.’de, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme canlı programı hafta içi her gün saat 15:00’te yayınlanıyor. Başarılı araştırmacı gazeteci ve haber sunucusu Didem Arslan Yılmaz, araştırmacı gazetecilik başarısını yine Vazgeçme programında devam ettirecek.

Didem Arslan Yılmaz’ın canlı olarak yayınlanan programına kadın avukat olan Tunca Toker hukuk bölümünde desteğini veriyor.

Didem Arslan Yılmaz Tunca Toker

Didem Arslan Yılmaz Tunca Toker
Didem Arslan Yılmaz Tunca Toker

Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme Ekibi

Show TV. de hafta içi her gün Saat: 15:15’te canlı olarak yayınlanıyor olan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibi Türk halkının sevdiği kişilerden oluşmakta. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde Kimler Var? diye merak edenler için hemen yanıtlayalım. Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ansızın ayrılan ve Türk halkının benimsediği, sevdiği kişiler var.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde Kimler Var?

09 Ağustos 2021 tarihinde yeni sezonuna başlayan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ekibinde bu yıl Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu yer almayacak. Onun yerine 1 ay boyunca Adaterapi Psikiyatrist Dr Gıyasettin Ekici yer alacak. Ayrıca programda yapılan bir başka değişiklik ise seyirciler aktif olarak yorumda bulunacaklar.

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Yeni Sezon
Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Yeni Sezon

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına bilgi ve tecrübeleri ile destek veren katılımcı uzmanlar programa birikimleri ile büyük katkıda bulunuyorlar. Şu an Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ekibinde kimler var aşağıda yer almaktadır.

Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan KEMİKSİZ

Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz Vazgeçme
Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz Vazgeçme

Avukat Selma Yıldız

Avukat Selma Yıldız daha önce gazetecilik mesleğini sürdürmüş, daha sonra hukuk üzerine mesleğine devam etmeye karar veren hukukçudur. Ağustos 2022 tarihinde Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ekibine katılarak mesleki bilgileri ile programa katkılarını sunacak.

Av. Funda SADIKAHMET (Ayrıldı)

Av. Funda SADIKAHMET, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibindenden ayrılarak İstanbul Emniyet’ inde sözleşmeli avukat olarak görevini sürdürecek. Ondan ayrılan yerine Selma Yıldız isimli gazeteci fakat mesleğini hukukçu olarak sürdüren isim katkı verecek.

Avukat Funda SADIKAHMET
Avukat Funda SADIKAHMET

Psikiyatrist Doktor İnci Şen (Ayrıldı)

Prof. Dr. Aytül ÇORAPÇIOĞLU (09 Ağustos 2021 tarihinden itibaren programda yer almayacak. Ayrıldı)

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu programi
Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu programi

Psikiyatrist Doktor Gıyasettin Ekici (09 Ağustos 2021 tarihinden itibaren programda 1 ay yer alacak) (Ayrıldı)

Psikiyatrist Doktor Gıyasettin Ekici
Psikiyatrist Doktor Gıyasettin Ekici

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde Kimler Var? fotoğrafları ile açıklayalım.

Müge Anlı‘nın ekibinden Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına geçen Kebriye Koç artık programda yer almamaktadır. Müge Anlı‘ nın “kızım kadar severim” dediği Gizem Gündoğdu var. Tuğçe Kocaman bulunmaktadır. Program başladığı zaman ekibin içinde olan Gökhan Bektaş artık ekibde yer almamaktadır. Şu an programda kendi alanlarında uzman olan, bilgileri ile programa katkı sağlayan konuklar Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu, Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz, Avukat Funda SadıkAhmet Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Ekibinde yer almaktadırlar.

Gizem Gündoğdu (muhabir) (Ayrıldı)

Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme Ekibi Gizem Gündoğdu
Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme Ekibi Gizem Gündoğdu

Tuğçe Kocaman (muhabir) (Ayrıldı)

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına daha önce katılarak ekibde yer alan kişiler alt kısımda yer almaktadır.

Gökhan Bektaş (Ayrıldı)

Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme Ekibi Gökhan Bektaş
Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme Ekibi Gökhan Bektaş

Avukat Handan BAKBAK (Ayrıldı)

Avukat Hukukçu Handan BAKBAK Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme
Avukat Hukukçu Handan BAKBAK Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Show TV. Tanıtım Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Telefon Numaraları

0 212 702 22 22
0 212 536 47 47

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme WhatsApp İhbar Hattı Numarası

0 549 215 10 10

Yorum: 2
  1. […] tekrar incelenmesi için büyük emekler veren Vazgeçme ekibi, çelişkileri ortaya koydukça, kafalarda soru işaretleri daha çok […]

  2. […] yaptığını merak ediyor. Bilindiği gibi Orhan Kemiksiz en son Show Tv.’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ekibinde yer alıyordu. Programda mesleki bilgileri doğrultusunda katkılarını sunuyordu. Orhan […]

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız