Bir Şansım Olsa Başvuru Formu ve WhatsApp Numarası Nedir?

0 3.741

Bir Şansım Olsa Başvuru Formu için Show Televizyonunun resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Bir Şansım Olsa WhatsApp Numarası 0544 830 36 28 Başvuru formunu doldurmak için aşağıda vereceğimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ayşegül Günay‘ın sunuculuğunu üstlendiği Bir Şansım Olsa programının amacı, bir şansım olsa diyenlerin katılıp şansını arayacağı, sevdiğine, sevdiklerine, ailesine sesleneceği ya da “şansım olsaydı şunu yapardım” diyerek yapmak istediğini gerçekleştirmek için yapılan bir programdır. Kısacası, hata yaptığını düşünen ve affedilmesi için bir şans isteyen insanların programı. Ailesinden tekrar şans isteyenlerin programı olan “Bir şansım olsa” programı büyük ses getirdi.

Bir Şansım Olsa Başvuru Formu

Bir Şansım Olsa Başvuru Formu doldurmak için tıklayınız. Programa başvurmak için şart aranmıyor. Tek şartın 18 yaşını doldurmuş olması.

Bir Şansım Olsa WhatsApp Numarası

Bir Şansım Olsa WhatsApp Numarası
Bir Şansım Olsa WhatsApp Numarası

Bir Şansım Olsa Whatsapp iletişim ve Telefon Numarası Nedir?

Tiyatro sanatçısı Ayşegül Günay tarafından sunuculuğu yapılan program her Pazar günü Show Tv.’de Saat: 13:00’da izleyicileri ile buluşuyor.

Bir Şansım Olsa programına katılmak için Show TV’nin resmi web sitesinden aşağıda ki linkten başvuru yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir Şansım Olsa Başvuruda Bulun.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız