Gülşen Kömürcü Ölmeden İmdat Diye mi Bağırdı?

0 808

Gülşen Kömürcü, 18 Eylül 2020 tarihinde pompalı tüfek ile ölmeden önce komşuların anlattıkları ile şüpheler iyice arttı. Gülşen Kömürcü‘nin komşusu ile yapılan görüşmede o gün “imdat imdat” diye ses duyduğunu iddia etti.

Üst kattaki komşunun iddiasına göre “kadın sesi duydum imdat gibi, ona benzer bir ses duydum” dedi. İddiaları yine inkar eden Gülşen Kömürcü‘nün resmi nikahlı eşi Erhan Kömürcüsilah duymamışda imdat diye mi duymuş?” diyerek soruya soru ile yanıt verdi.

Gülşen Kömürcü İmdat Diye mi Bağırdı
Gülşen Kömürcü İmdat Diye mi Bağırdı

Erhan Kömürcü Gülşen Kömürcü’nün Öldüğü Anı Anlatıyor

Erhan Kömürcü o anı şu şekilde anlattı. “Ben halayı arıyacaktım. Halayı aradım. O gün eve gelmiyecektim. Hatice abla aradı “beni Esenyurt’a bırakabilirmisin?” dedi. Hatice ablanın yanına gittim. Kamera kayıtlarında da var. Eşim Gülşen Kömürcü aradı “ ben çocukları bıraktım. Çocuklar bahçede gel sahip ol. Ben gidiyorum” dedi. Eşim gitmesin, vazgeçsin diye, çok yakınım kendisine ama ben çok uzaktayım gelemem, gitme bir yere” dedim ama dayanamayarak eve gittim. “Evin olduğu sokağa ters yönden girdim. Çocuklar bahçede idi. Ben geldiğimde çocukların bahçede olduğu kamera kaydında görülüyor. Çocuklar bahçeden arkamdan geliyorlar diye apartmanın kapısını kapatmadım. Eşimin ayakkabılarını gördüm gitmediğini anladım. Girdim içeri. Kapıyı açııp içeri girince bir yanık kokusu geldi. Önce mutfağa gittim düdükli tencerede ki yemek mi yandı diye ona bakmaya gittim. Baktım yok öyle bişi, Daha sonra yatak odası zaten çaprazda kalıyordu. Yatak odasına baktığımda Gülşen yatakta yatıyordu”.

Eşim yatağın üzerindeydi. Pompalı silah kısa olduğundan karnına sıkı bir şekilde bastırmıştı. Eli böyle tetikteydi. Ben ona yapma, bak çocuklar var, niye böyle bir şeye kalkışıyorsun derken. Bana “son kez seni görmek için çağırdım” dedi. Bir şey konuşmaya kalmadı. Tetiğe bastı. İlk atışı öncesinde yapmış. İki tane boş kovan vardı yanında. Ben silahı patlattığını düşündüm. İki tane boş kovan yanında duruyordu. Kendisi çıkarmış daha önceden. Eve girdiğimde bana gelen barut kokusu oydu”. diye iddia etti.

Erhan Kömürcü bunları anlatırken stüdyoda ki diğer konuklar ile Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksizbu olay böyle olmaz” diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler.

Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz Tatbikat Yaptırdı

Gülsen Kömürcü Yatağın Üzerindeydi Eli Tetikte Şu Şekildeydi

Gülsen Kömürcü Yatağın Üzerindeydi Eli Tetikte Şu Şekildeydi
Gülsen Kömürcü Yatağın Üzerindeydi Eli Tetikte Şu Şekildeydi

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Gülşen Kömürcü Olayında Şüpheler Daha da Artıyor

Didem Arslan Yılmaz, Gülşen Kömürcü‘nün komşuları ile yaptıkları röportajlarının ifadeleri ise şüpheleri daha da arttırdı. Didem Arslan Yılmaz programında komşuların duyduklarını ve onlarla yapılan röportajları yayınlayacak. Bu olayın nasıl çözüleceği ise merak konusu oldu. Gülşen Kömür’cüyü öldüren tetiğin kim tarafından çekildiği araştırılıyor.

Gülşen Kömürcü nün Öldüğü An Ne Oldu?

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız