Gülşen Kömürcü Nasıl Öldü? Tetiği Kim Çekti?

0 1.089

Gülşen Kömürcü, 32 yaşında 18 Eylül 2020 tarihinde pompalı tüfek ile kalbinden vurulmuş olarak bulundu. Ölümü şüpheli. Öldüğü gün şüphe çeken kamera kayıtları bulunmakta. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuran acılı aile bu olaya cinayet diye geldiler.

Gülşen Kömürcü ile Erhan Kömürcü 10 yıllık evliler. Birbirlerini severek ve kaçarak evlenen çiftlerin biri erkek, diğeri kız olan 2 çocuğu bulunmakta. Yıllar içinde çıkan tartışmalar ve Erhan Kömürcü‘nün başka kadınlarla olma isteği evliliklerinde gerginlik ve anlaşamamazlıklar yaşatıyor.

Gülşen Kömürcü’yü öldüren silahı kim ateşledi? Tetiği Kim Çekti?

Kafaları kurcalayan bir çok şüphe bulunmakta. Gülşen Kömürcü’yü öldüren silahı kim ateşledi? Tetiği Kim Çekti? diye araştıran Didem Arslan Yılmaz bu sorunun yanıtını arıyor.

Gülşen Kömürcü ve Erhan Kömürcü Kim?

Erhan Kömürcü‘nün nikahlı eşinin haricinde birkaç kadın ile olan ilişkileri yüzünden çıkan gerginlikler sonucu Gülşen Kömürcü şiddet görüyor. Evde sürekli şiddet, darp, hakaret gören Gülşen Kömürcü, daha fazla dayanamayarak evini terkediyor. Önce kadın sığınma evine ardından da baba evine gidiyor.

Gülşen Kömürcü Ölümü

18 Eylül 2020 tarihinde ise Gülşen Kömürcü evde pompalı tüfek ile ölmüş olarak bulunuyor. O gün çıkan kamera kayıtlarında Gülşen Kömürcü evden çıktığı görülüyor ve dışarı çıkıyor. Saat 17:40 sıralarında eve dönüyor. Arkasında eşi Erhan Kömürcü görülüyor. Gülşen Kömürcü‘nün saçı başı dağılmış, başörtüsü açılmış olduğu görülüyor. Gülşen Kömürcü içeri giriyor, eşi Erhan Kömürcü ise elinde ki cep telefonu ile sürekli ilgilenerek dışarı doğru yöneliyor.

Gülşen Kömürcü'yü öldüren silahı kim ateşledi
Gülşen Kömürcü’yü öldüren silahı kim ateşledi

Aile Gülşen Kömürcü’nün Öldürüldüğünü İddia Ediyor

Gülşen Kömürcü‘nün acılı ailesi, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvurarak “ablam ölmedi öldürüldü” diye iddia ediyor. “Ablam evi terkettiği zaman küçük çocuğunun özlemine dayanamayarak eve dönüyor ve sürekli Erhan Kömürcü’nün şiddetine maruz kalıyordu. Boşanmayada razı gelmeyen Erhan Kömürcü “bu kadın ölmeden ben kurtulamam” diye sürekli söylerdi diye iddia etti.

Aile, Gülşen Kömürcü‘nün eşi Erhan Kömürcüeşim intihar etti” demesine inanmıyorlar ve bu işin aydınlatılması için Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ortaya çıkmasını istiyor. Aile, Gülşen Kömürcü‘nün Ölümü şüpheli ve asla kendini vurmadı diye iddia ediyor.

Gülşen Kömürcü Öldü mü Öldürüldü mü?

gulsen-komurcu-pompali-tufekle-kalbinden-vurularak-oldu
gulsen-komurcu-pompali-tufekle-kalbinden-vurularak-oldu

Gülşen Kömürcü’nün erkek kardeşi Caner beyErhan Kömürcü ablamı aldatıyordu. Bir kadın ,sürekli eve getiriyordu. Kadın sürekli ablama “aradan çekil, biz evlenicez” diyordu. Ablamın intihar ile işi olmaz. Çocuklarını çok seviyordu. Ablam silah nedir bilmez. Olay günü eve gittiğimizde ablam yatakta idi. Gülşen Kömürcü’nin kızı ise “babam içeri girdi perdeleri kapadı. Annemin bağırma sesi geliyordu. O sırada silah patladı. Annem yerdeydi” dediği için daha da şüpheleri arttryor. Çünkü, Gülşen Kömürcü yetkililerce bulunduğu zaman yatakta pompalı tüfek ile öldürülmüş olarak bulunuyor”dedi.

Aile, Didem Arskan Yılmaz’la Vazgeçme ekibine başvurarak, bu olayın cinayet olduğunu, ölümü şüpheli, ölmeyi düşünmeyecek kadar çocuklarına düşkün bir anneydi diyerek ve suçluların yakalanması için adalete sığınıyoruz, sizden yardım istiyoruz dedi.

Gülşen Kömürcü’nün Ölümünde ki En Büyük Şüphe Neler?

  • Eve giren çocuklar annelerinin yerde olduğunu görüyorlar. Fakat savcı daha sonra geldiğinde ise Gülşen Kömürcü yatağın üzerinde olduğu görülüyor.
  • Pompalı tüfeğin yuvasında kalması gereken boş kovanın yerde olması kafaları karıştıran şüphelerin başında geliyor. Gülşen Kömürcü‘nün kardeşi Caner beyin sorusu ise; canına koyan birisi silahı nasıl boşalttı? diyerek yanıt arıyor. Ablamız yüzde yüz öldürüldü diye Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına gelerek yardım istiyor.

Gülşen Kömürcü’yü öldüren silahı kim ateşledi? izlemek için tıklayınız

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız