Hatice Tusu Bulundu mu?

0 1.119

Aydın’ın Didim ilçesinde Ankara’ya kız arkadaşına gitmek için hazırlık yapan emekli hemşire Hatice Tusu, hala bulunamadı. Cumartesi gününden beri ortada olmayan Hatice Tusu Bulundu mu? diye yakınları ve onu merak edenler arayış içindeler.

Evinde yalnız yaşayan ve kimse ile husumeti olmayan Hatice Tusu‘nun ortadan kayboluşu çocuklarını çok endişelendiriyor. “Annemin kaçırılma şüphesi yok tam anlamı ile kaçırıldı ve onu her yerde arıyoruz” diyen oğlu Görkem Öner sosyal medya başta olmak üzere araştırmacı, gazeteci Müge Anlı‘nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programından da yardım istediler.

Emekli Hemşire Hatice Tusu

Emekli Hemşire Hatice Tusu
Emekli Hemşire Hatice Tusu

Oğlu Görkem Öner, “çok iyi planlanmış bir kaçırma bu. Arabada parmak izine bile rastlanmadı. Arabada ki parmak izleri yok edilmiş” diye sesleniyor.

Hatice Tusu’yu Görenlerin Aşağıda ki Telefonları Araması İsteniyor

Hatice Tusu‘nun oğlu Görkem Öner, sosyal medyadan yaptığı paylaşım da “Annem hatice tusu kaçırıldı. 36 saattir haber alamıyoruz. Gören bilen var ise acil dönüş yapsın. Herkese çok teşekkür ederim. Paylaşırsanız sevinirim. 05301478274” diyerek paylaşımda bulundu.

Hatice Tusu‘yu gören, bilen kişilerin 155 Polis imdat, 156 Jandarma ya da 0530 147 82 74 numaralı telefona bilgi vermesini önemle rica ediyoruz.

Hatice Tusu’nun Organize Olarak Kaçırıldı Şüphesi

Hatice Tusu‘nun çocukları “annemiz kaçırıldı. Kaçırılma olayının organize bir kaçırma eylemi olduğunu düşünüyoruz. Gören, duyan, bilenlerin verilen numaralara ya da Müge Anlı ile Tatlı Sert programına ulaşmalarını bekliyoruz” diye herkese sesleniyorlar.

Hatice Tusu Aydın Didim
Hatice Tusu Aydın Didim

SON DAKİKA

Maalesef 10 Ekim 2020 tarihinden beri Aydın’ın Didim ilçesinden kaybolan ve her yerde aranılan Emekli Hemşire Hatice Tusu, erkek arkadaşı tarafından katledildiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan zanlı S.A’nın itirafı üzerine yapılan aramada Hatice Tusu’nun cesedi bataklıkta bulundu.

Cinayeti itiraf etti

Cinayet zanlısı erkek arkadaşı Suat A.’nın Hatice Tusu ile 3 yıldır birliktelikleri olduğunu, geçen hafta ise Hatice Tusu’nun ayrılmak istediğini söyledi. Kendine hakim olamayarak elleri ile bığduktan sonra, Hatice Tusu’nun cesedini Hisar Mahallesi’ndeki Arıtma Tesisi yakınındaki makilik alanda bulunan bataklığa gömdüğünü itiraf etti.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız