Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Atatürk’ü Anma

0 881

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında saygı duruşu ile kutlandı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82. ölüm yıl dönümünü kutlayan ekip, bizlere yıllardır süren bir aşkın hiç ölmediğini bir kez daha hissettirdi. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Atatürk’ü Anma gününde program bir başka güzellikle başladı.

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Atatürk ü Anma 10 Kasım
Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Atatürk ü Anma 10 Kasım

Bugün, Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme bir başka güzeldi. Hem biraz burukluk hemde böyle bir lidere Türk ulusunun sahip olmasının verdiği gururla başlayan program bize bir çok duyguyuda yaşatmış oldu. Bir çok faali bilinmeyen olaylara nokta koyarak adalete yatdımcı olan ekibin, ayakta saygı duruşu ile programı açması bizi mutlu etti.

Didem Arslan Yılmaz’la Vageçme ekibi canlı yayına başlamadan önce Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Ataürk‘ün 82. ölüm yıldönümü için ufak birde konuşma yaptılar. Sadece Türk ulusu tarafından değil bir çok uluslar tarafındanda sevilen, sayılan ve örnek gösterilen liderimiz Mustafa Kemal Atatürk, eğitime, kadına, hayvanlara, bilime, sanata kısacası geleceğe ve insanlığa verdiği önemi ve değeri ile ne kadar şanslı bir ulus olduğumuzu kısa ve öz cümleler ile anlatan ekip, ayrı ayrı duygularını şöyle ifade ettiler. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Atatürk’ü Anma gününde Didem Arslan Yılmaz ve yanındaki uzamn ekibin sözlerini olduğu gibi aktarıyoruz.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme 10 Kasım 2020 Atatürk ü Anma
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 10 Kasım 2020 Atatürk ü Anma

Didem Arslan Yılmaz; Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, büyük devrimciyi, devlet adamını, siyasetçiyi, bilime değer veren bir aydını, büyük bir insanı, büyük bir lideri anıyoruz bugün. Ne şanslıyız ki bizler ulus olarak böyle bir öndere sahibiz. Ölümünün 82.yılında ulu önder Atatürk‘ü büyük bir sevgiyle, saygıyla, minnetle, özlemle, şükranla anarak başlamak istiyoruz. O’nu çok seviyorum. Aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum. Özellikle bir kadın olarak ona şükranlarımı sunuyorum. Ruhu şad olsun. İyi ki ona sahibiz. Buralarda varsak onun sayesinde. Kadın ya da erkek bağımsızsak onun sayesinde. Bu sevgi, gözlerimizin dolması zoraki bir sevgi değil. Ona bir kez daha şükranlarımı iletiyorum”. diye duygularını dile getirdi.

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme 10 Kasım 2020
Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu Didem Arslan Yılmaz Vazgeçme 10 Kasım 2020

Prof. Dr. Aytül Çorapçıoğlu 10 Kasım 2020; “Bu özel günde sevinerek yaşadığım bugünki olayda, sabah saat 09:05’de saygı duruşunda bulunurken kızımda yanımda idi. Kızımın gözünden yaşlar süzüldüğünü gördim. Bizden sonraki nesillere de bu sevgiyi, bu bağlılığı iletebildiysek ne mutlu bize. Atatürk, evlere resmi girmiş bir lider. Resmi dairelerde değil, evlerde resmi olan, çocukların odasında resmi olan bir lider. Bu çok az insana nasip olacak birşey. İçimizde ki sevgisi söküp atılamayacak bir lider”.

Avukat Handan BAKBAK 10 Kasım 2020; “Bugün, laik, sosyal, hukuk devletinin bir adalet işçisi isem, canım Atamın sayesinde. Onu minnetle şükranla önünde eğilerek bir kez daha huzurunuzda anıyorum ve onun iznindeki bir Türk kadını olarakta büyük gurur duyuyorum. Sesimizi böyle duyurabiliyorsak o askeri ve siyasi dehanın sayesindedir. Hala yüreğimiz titriyor. Kanalımıza, şahsınıza bu duyarlılığı, saygısı, sevgisi için teşekkür ediyorum ” diyerek duygularını dile getirdi.

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Emekli Polis Orhan Kemiksiz 10 Kasım 2020
Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Emekli Polis Orhan Kemiksiz 10 Kasım 2020

Emekli Cinayet Büro Polisi Orhan Kemiksiz 10 Kasım 2020; “Bugün buradaysak onun sayesinde. Bize bu ülkeyi bağışladı. Bizim için savaşı göze aldı”.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız