Özde Kurusıkı DNA Sonucu, Babası Hasan Öztürk

0 594

Özde Kurusıkı, yıllardır baba özlemi duyarak büyümüş çok güzel bir kadın. Özde Kurusıkı DNA Sonucu Açıklandı, Babası Hasan Öztürk mü? Bugün oldukça heyecanlı anların yaşandığı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında herkes heyecanla DNA sonucunu bekliyor. İzmir‘de yaşayan Hasan Öztürk “böyle bir ilişki Özde hanımın annesi ile yaşanmadı ama ben yinede DNA için kan örneği vereceğim” diyerek hem kuşkuları arttırdı hemde DNA kan örneğini vermesi ile kafalarda soru işareti oluşturdu.

Özde Kurusıkı Babası Hasan Öztürk İzmir
Özde Kurusıkı Babası Hasan Öztürk İzmir

Özde Kurusıkı ise; “Ben teyzeme çok güveniyorum. Teyzem kesinlikle bana yalan söyleyecek bir insan değil. Ben Hasan beyin babam olduğuna çok eminim. ” diyerek sonuçları bekliyor.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme ekibinin muhabiri Gizem Gündoğdu İzmir‘de baba olduğu düşünülen Hasan Öztürk‘ün yanında idi. Gizem Gündoğdu: ” Babanın iddiasına göre böyle bir ilişki yaşanmadı. Kan örneği vereceğim. Özde hanımın da içi rahat etsin” diyerek babayı da alıp kan örneği vermesi için DNA testinin yapılacağı laboratuvar gidildi.

Özde Kurusıkı Eşi Orhan Kurusıkı ile Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında DNA Sonucunu Bekliyor

Özde Kurusıkı Eşi Orhan Kurusıkı ile Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme Programında DNA Sonucunu Bekliyor
Özde Kurusıkı Eşi Orhan Kurusıkı ile Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında DNA Sonucunu Bekliyor

Özde Kurusıkı‘nın annesi, yıllar önce Hasan Öztürk ile bir ilişki yaşamıştı. Bu birliktelikten ise bir kızı oldu. Özde Kurusıkı’nın annesi, kızının babasının Hasan Öztürk olduğunu sürekli söylüyordu. DNA testi yapılmadığı halde tüm aile Özde Kurusıkı‘nın babasının, İzmir‘de yaşayan Hasan Öztürk olduğunu söylüyordu.

Özde Kurusıkı DNA Sonucu Açıklandı, Hasan Öztürk Babası Çıktı

DNA Testi Pozitif Çıktı, Özde Kurusıkı’nın Babası Söylendiği Gibi İzmir’de Yaşayan Hasan Öztürk Çıktı

Heyecanlı an geldi. İlk kez DNA testi sonucunu ekranlarda açıklayan Didem Arslan Yılmaz‘da çok heyecanlı idi. Didem Arslan Yılmaz‘da bir ilki yaşadı ve televizyon hayatında ilk defa DNA testi açıklayacağını bildirdi. Heyecanlı olduğu her halinden belli olan Didem Arslan Yılmaz, DNA testinin sonucunun yazıldığı zarfı açtı. Tüm stüdyo ve izleyenler Didem Arslan Yılmaz‘ın ağzından çıkacak cümleye odaklanmıştı. Ve işte sonuç

Didem Arslan Yılmaz, DNA Testi sonucunu okudu: “İki taraftan alınan kan örneklerine göre biyolojik babası olduğu kanaatini bildirir rapordur” diyerek sonucun pozitif olduğunu bildirdi. Böylelikle, Özde Kurusıkı‘nın öz babası, annesinin ve teyzesinin dediği gibi İzmir‘de yaşayan Hasan Öztürk olduğu kanıtlandı.

Özde Kurusıkı DNA Testi Sonucu

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında Özde Kurusıkı DNA Testi Sonucunu açıkladı. Sonuç pozitif ve Özde Kurusıkı‘nın babası İzmir‘de yaşayan Hasan Öztürk olduğu kanıtlandı. Özde Kurusıkı‘nın heyecanı ve rahatlaması izlenmeye değerdi. Haklı mücadelesini sonunda kazanmıştı.

Özde Kurusıkı DNA Testi Sonucu Açıklandı
Özde Kurusıkı DNA Testi Sonucu Açıklandı

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Özde Kurusıkı DNA Testi Sonucu Açıklandı

Hasan Öztürk ” bekliyordum” dedi

Hasan Öztürk, DNA sonucu öğrendikten sonra “Bekliyordum, kızımla rahat rahat konuşmak istiyorum. Benim ve onun telefonunu birbirimize verelim. Kızımla konuşmak isterim” diyerek açıklamada bulundu.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız