Didem Arslan Yılmaz Mehmet Yalama Karısı Zumagül’ü arıyor

0 919

Geçtiğimiz günlerde Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan 46 yaşında ki Mehmet Yalama karısı Zumagül için programa başvurarak bulunmasını istiyor. Çünkü karısını 4 yıldır bulamadığını ve boşanamadığını söyleyen Mehmet Yalama eşi Kırgızısyan uyruklu ve Zumagül Boranbay isimli. Ankara’da 2016 yılında tanışmışlar. Tanışmalarına aracı olan kişi, kadının sahipsiz olduğunu ve evlenmesi için ikna edildiğini bu yüzden evlendiğini Didem Arslan Yılmaz‘a anlatan Mehmet Yalama resmi nikahlı eşi Zumagül ile sadece 1 hafta evli kalabilmiş.

Mehmet Yalama Karısı Zumagül ü arıyor
Mehmet Yalama Karısı Zumagül ü arıyor

Mehmet Yalama aslen Çankırı’lı olduğunu ve Ankarada Pursaklarda çalıştığını söylemişti. Yuva kurmak istediği için Zumagül isimli bayan ile resmi nikahlı olarak evlenmiş. Mehmet Yalama‘nın sorunu, sadece eşinin bulunması ve boşanmak olduğunu iddia etmişti. Kendisinin dolandırıldığını belirten Mehmet Yalama, Didem Arslan Yılmaz‘dan “eşimi bulun beni dolandırdılar” diye yardım edilmesini istiyor.

İnşaatlarda çalışan Mehmet Yalama‘ya yardım etmek isteyen Didem Arslan Yılmaz izleyicilerden gelen yoğun telefonlar ile şaşkına döndüğünü belirtti. Olayın tam tersi olduğunu, aslında dolandırılan Mehmet Yalama değilde kendisinin olduğunu iddia eden telefona bağlanan kişiler, yaşananları bir bir Didem Arslan Yılmaz‘a telefonda anlattı.

Yayına bağlanan yıllarca aynı inşaatlarda birlikte çalışan arkadaşı, ismi Necati olan kişi, “Mehmet Yalama yalan söylüyor. Yıllardır çalıştık çok kişiyi dolandırdı” demesi stüdyoda şaşkınlık yarattı. Her şeyi inkar eden Mehmet Yalama “bana iftira atmayın” diyerek merak uyandırdı.

Canlı yayına bağlanan isminin Yusuf olduğunu söyleyen bir başka kişi ise Mehmet Yalama’yı çok iyi tanırım diyerek hakkında hep olumsuz iddialarda bulundur. Mehmet Yalama “tanımıyorum” diyerek tün anlatılanları inkar etti. Didem Arslan Yılmaz şaşkınlıkla “seni araştırıcağız. 3 kişi aradı 3 kişide farklı şeyler söyledi. Eğer mağdursan elimizden gelne yardımı yapacağız. Eğer tam tersi ise insanları dolandırdıysan başka kimseyi dolandırama diye ceza alman için elimizden geleni yapacağız” dedi. Çok akıllı ve güçlü bir kadın olan Didem Arslan Yılmaz programına hangi konu geldi ise sonuçlanmadan bırakmadığını biliyoruz. Bu olay nasıl sonuçlanacak hepimiz merakla izlemedeyiz.

Eşi Zumagül’ü Aramak İçin Vazgeçme Programına Gelen Mehmet Yalama’nın Eski Eşi Stüdyoda

Mehmet Yalama kendisinin Hikmet isimli bir şahıs tarafından dolandırıldığını,” tuzağa düşürüldüm yardım edin” derken hiç umulmadık gelişmeler oldu. Mehmet Yalama‘yı ekranlarda gören bir çok kişi, Mehmet Yalama‘nın yalan söylediğini asıl kendisinin dolandırıcı olduğunu Didem Arslan Yılmaz‘ı arayarak bildirdikleri ortaya çıktı. Mehmet Yalama‘nın yabancı kadınların üzerinden kazanç sağladığı iddia edildi. Telefona bağlanan bir kaç kişde aynı iddialarda bulununca Mehmet Yalamaben bu adamları tanımıyorum, ilk defa sesini duydum” diyerek inanılmaz şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.

Mehmet Yalama Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Programı
Mehmet Yalama Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Programı

Bugün 04 Ekim 2020 tarihinde yapılan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına Mehmet Yalama‘yı tanıyan ve kendisi tarafından dolandırılan şahıslarda katıldı. İzleyenler büyük şaşkınlık yaşarken, Mehmet Yalama hiç bir şey olmamış gibi etrafa tebessüm saçarak gelenlerin hiçbirini tanımadığını ve bir komploya düşürülmeye çalışıldığını ısrarla tekrarladı.

Mehmet Yalama Mağdurları Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programındalar

Didem Arslan Yılmaz Mehmet Yalama
Didem Arslan Yılmaz Mehmet Yalama

Canlı yayına bağlanan bir çok kişi Mehmet Yalama tarafından mağdur edildiklerini iddia attiler. Stüdyoyada gelen mağdurlar, Mehmet Yalama tarafından dolandırıldıklarını iddia ettiler. Didem Arslan Yılmaz şu an sadece canlı yayını telefon ile arayan kişileri ve stüdyoda yayına katılanları dikkatle dinliyor. Daha sonraki programda mutlaka bu olayı aydınlatacaktır. Mehmet Yalama‘mı haklı yoksa diğer bağlananlarmı haklı? Her olayı çözmeden asla sonlandırmayan Didem Arslan Yılmaz’la Vezgeçme ekibinin bu olayıda bir kaç gün içinde çözeceğinden eminiz.

Mehmet Yalama‘nın sırları ifşa oldu! İzlemek için tıklayınız.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme 58. Bölüm | 4 Kasım 2020 izlemek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız