Yine Sevenler Sevsin Öykü Gürman, Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe Türkiye’de içimize işleyen, ruhumuza dokunan sözleri ile yine imzasını atmış. Yine Sevenler Sevsin. Söz, müzik Yıldız Tilbe. Yine Sevenler Sevsin, yorumlayan güçlü seslerden biri Öykü Gürman. Harikasınız. İki dev kadın. Sizi seviyoruz.

0 1.285

Hepimiz şu sıcak havalar sayesinde yerimizden kıpırdayamaz duruma gelidk. İnternettte gezerken Twitter’dan Yıldız Tilbe hesabına girip neler paylaşmış, görmek, bilmek, okumak istedim. Türkiye’ nin en güçlü seslerinden Öykü Gürman paylaşımını gördüm. Tabii kaçar mı? Hemen tıkladım. Bir müzik videosu paylaşımı idi. Yine Sevenler Sevsin Öykü Gürman ….

Bu nasıl ses diye diye dinlemeye başladım huzurla. Sözlerine takıldım, Şarkının ismi Yine Sevenler Sevsin. Sözleri beni çok etkiledi. Çok fazla müzik bilgim olmamasına rağmen dedim bu sözler Yıldız Tilbe havasını veriyor.

Yine Sevenler Sevsin Kimin Bestesi?

Hemen internetten araştırdım ki sözleri Yıldız Tilbe. Müzik Yıldız Tilbe. Yine sevenler sevsin kimin bestesi derken tahmin ettiğim gibi, bestecisi, sözlere tekrar anlam yükleyen dev kadın Yıldız Tibe imiş. Dev, güçlü harika kadın. Yine yapmış yapacağını. Hücrelerimnize kadar inmeyi bilen kadın. Yine sevenler sevsin. Kimbilir kaç kez başa alıp dinledim.

Yine Sevenler Sevsin Kim Söylüyor

Müthiş sözler, harika müzik ve Türkiye’nin en güçlü seslerinden Öykü Gürman tarafından da seslendirilince yeme de yanında yat tarzı olmuş. Öykü Gürman a dese tanınan bir sesi var fakat yine de Yine Sevenler Sevsin Kim Söylüyor diyenler için belirtmek istedim. Söyleyen Öykü Gürman ….

Yine Sevenler Sevsin Öykü Gürman, Yıldız Tilbe

Sizlerinde bu harika müzik, müthiş sözlerle bu sıcak havada gözlerinizi kapatıp serinlemeye gitmek, huzur bulmak istiyorsanız

Yine Sevenler Sevsin Dinle

Yine Sevenler Sevsin şarkısını dinlemeniz için netd müzik tarafından yüklenmiş videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Gönlümden gelip geçenler var, kalbimi delip geçenler var……. süpersin Yıldız Tilbe, yine imzanı atmışsın ruhumuza. Saolasın. Yine Sevenler Sevsin Dinle …..

Yine Sevenler Sevsin Şarkı Sözleri

Yine Sevenler Sevsin Şarkısının sözlerini yazmamak olmazdı. Buyrun şarkı sözleri aşağıda…..

Kendime bir an için gelemedim
Gülmeyi hep erteledim gülemedim
Çok acıdım çok üzüldüm diyemedim
Uçurumda ben düşende ben senin aşk

Gönlümden gelip geçenler var
Kalbimi delip geçenler var
Ömrümden çekip gidenler var
Kendini yasak edenler var

Olsun bu kadar mı zor bu kadar mı zor?
Seviyorum seni demek bana
Vurgun yedi sevdam geçmez zaman
Güneş küser mi toprağa
Yine sevenler sevsin ah
Yine bende kalsın kalsın sevda

Gönlümden gelip geçenler var
Kalbimi delip geçenler var
Ömrümden çekip gidenler var
Kendini yasak edenler var

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız