Şans Kapıyı Çalınca Nasıl Başvurulur?

0 1.096

90’lı yılların en çok izlenen yarışma programı Şans Kapıyı Çalınca tekrar Türk Televizyonlarında. ATV Televizyonunda yayınlanacak olan Şans Kapıyı Çalınca programının yapımcıulığını NTC Medya tarafından üstleniliyor.

28 Temmuz salı günü saat 20:00’da ATV Televizyonunda uzun yıllar sonra ilk kez yayına girecek. Program sunuculuğunu Ferit Aktuğ tarafından gerçekleştirilecek. Şans Kapıyı Çalınca programında aile babası yarışmada, ona verilen oyunu başarılı bir şekilde gerçekleştirip, hedefi büyük ödülü almaktır.

Şans Kapıyı Çalınca Başvuru Nasıl Yapılır?

Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu nasıl doldurulur? Başvuru Formunu Doldurmak için yazımızı okuyunuz

Şans Kapıyı Çalınca Resmi Web Sitesine gitmek için adresler alt kısımda verilmiştir.

Şans Kapıyı Çalınca başvuru nasıl yapılır
Şans Kapıyı Çalınca başvuru nasıl yapılır

Televizyondan yaklaşık 1 haftadır dönen reklamların verdiği etki ile Şans Kapıyı Çalınca Nasıl Başvurulur, Başvuru Nasıl Olur? Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu nasıl doldurulur? gibi aramalar başladı.Yarışma programına başvurmak için ATV Televizyonunun resmi web sitesine gidilerek yarışma formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formuna gitmek için yukarıda bağlantı adresi verdik ona tıklayabilirsiniz. Ailenizle birlikte eğlenerek para kazanma şansını yakalayacaksınız.

Şans Kapıyı Çalınca Ne Tür Bir Programdır?

Ailelerin yarıştığı bir programdır. Yarışmaya katılan ailelelere bir oyun verilir. Aileler bunu evlerinde tam 1 hafta çalışırlar. Sonra “Kader Anı” denilen gün gelir çatar. Ve Şans Kapıyı Çalınca programına gelerek çalıştıkları oyunu sergilemeye çalışırlar. Moral çok önemlidir. Şans Kapıyı Çalınca programında, aile babası oyunda başarılı olabilmek için, oyunda iyi bir performans sergileyebilmek için diğer aile bireyleri ona sürekli moral, destek, güç verir. Oldukça eğlenceli ve keyifli dakilara geçirilen bir yarışma programıdır. Yarışmada en büyük destek, aileniz hatta komşularınızdır.

Şans Kapıyı Çalınca Yarışması

Şans Kapıyı Çalınca yarışması el ve beceriye dayanan bir yarışmadır. Şans Kapıyı Çalınca programına başvuru yapan aile, başvurusu onaylandıktan sonra evlerine bir oyun mekanizması kurulur. Yarışacak aileye oyunun nasıl oynandığı, uzmanlar tarafından gösterilir, öğretilir. Bir kaç deneme yaptırıldıktan sonra, aile 1 hafta o oyuna çalışır. Daha sonra “Kader Anı” denilen an gelir çatar.

Yarışmacı stüdyoya gelerek, stüdyoda kurulan aynı mekanizmada performansını gösterir. Başarılı olmak ve büyük ödülü almak amaçlarında oldukları için, diğer aile bireyleri, başarılı olması için yarışan kişiye sürekli olumlu tempo tutar, motivasyon verir.

Şans Kapıyı Çalınca Ne Zaman? Hangi Kanalda ?

Bol kahkahalı, eğlenceli olan Şans Kapıyı Çalınca yarışma programı hangi kanalda yayınlanıyor ve Şans Kapıyı Çalınca Ne Zaman? diye soranlar için hemen yanıtlayalım. ATV Televizyonunda her hafta Salı gecesi saat 20.00′de canlı yayınlanacaktır.

Şans Kapıyı Çalınca Ne Zaman Başlayacak?

Sıra dışı oyunların yer aldığı yarışmada bütyük ödülü kazanmak için tek yapılması gereken şey eve kurulan oyuna iyi çalışmak olacaktır. Daha sonra oyunu verilen oyunu stüdyoda başarı ile tamamlamaktır. Kader Anı gelince de büyük ödül olan 50 bin TL’nin sahibi olmak. Şans Kapıyı Çalınca Ne Zaman Başlayacak diye soranlar için hemen bildirelim. 28 Temmuz 2020 Salı akşamı saat 20.00‘de atv televizyonunda yayınlanacaktır.

Şans Kapıyı Çalınca Büyük Ödül Ne Kadar?

Yarışma programının en büyük ödülü tam 50 bin TL.dir.

Şans Kapıyı Çalınca Programının Hikayesi

Japonya kökenli bir oyundur. Orijinal adı Happy Family Plan olarak yayınlanmışır. Türkiye’ de Show TV.’de Seray Sever ve Kayra Şenocak tarafından sunularak yayınlanmıştır. Daha sonra versiyon farklılığına gidilerek “Şans Kapıdan Bakınca” adı ile Kanal 7 Televizyonunda Süheyl Uygur tarafından sunularak yayınlanmıştır.

  • Şans Kapıyı Çalınca başvuru formu nasıl doldurulur? Başvuru Formunu Doldurmak için tıklayınız.
  • Şans Kapıyı Çalınca Resmi Web Sitesine gitmek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız