Asuman la Sevgili Dünürüm, Başvuru Formu

Asuman Krause, Türkiye ikinci güzeli, sunucu, manken. Onun sunumu ile Asuman’la Sevgili Dünürüm programı izlemeye doyulmuyacak. Asuman’la Sevgili Dünürüm nasıl başvurulur? WhatsApp Numarası nedir? hepsi haberimizde. Asuman Krause’nin zekice yaptığı espriler lezzetin ön planda olduğu programa ayrı lezzet katacaktır.

0 1.029

Show Tv, Türkiye’nin en iyi televizyon kanalıdır. Ciner Yayın Holding bünyesinde yayınlarını gerçekleştirir. Asuman la Sevgili Dünürüm programı ile eğlenceye eğlence katacak olan yeni bir program geliyor.

Asuman Krause, sunuculuğunu yapacak. Asuman Krause, kimdir derseniz onu tanımayan yoktur fakat yine de bilgilerini vermemiz gerekiyor. 1998 Türkiye ikinci güzelidir. Mankenlik yapmıştır. Televizyon programlarında yarışma sunmuş, sunuculuk üstlenmiştir. Çok güzel olan Asuman Krause, Asuman la Sevgili Dünürüm programını sunmak için çok yakında Show Tv. Kanalında dünürleri ve gelinleri ağarlayacak.

Asuman la Sevgili Dünürüm Başvuru Nasıl Yapılır?

En alt kısımda vereceğimiz bağlantı adresine tıklayarak Asuman’la Sevgili Dünürüm Başvuru Formuna ulaşabilirsiniz.

Asuman la Sevgili Dünürüm Nasıl Başvuru Yapılır?

Eğlenceli ve para ödüllü Asuman’la Sevgili Dünürüm programına katılmak için aşağıda ki bağlantı adresinden erişip başvurunuzu doldurabilirsiniz.

Başvuru formunda size ulaşabilecekleri adres, telefon ve E-Mail adreniz istenecektir. İletişim bilgilerinizi doğru ve düzgün verdiğinize emin olunuz.

Ayrıca daha önce herhangi bir televizyon programına katılıp katılmadığınız sorulacaktır.

Asuman la Sevgili Dünürüm Nasıl Başvuru Yapılır
Asuman la Sevgili Dünürüm Nasıl Başvuru Yapılır

Soruları doğru, eksiksiz doldurmanız, yanlışlık yapmamanız program yetkililerinin size kolay ulaşmasını sağlayacaktır.

Verdiğiniz iletişim bilgilerini son kez kontrol ettikten sonra

gönder butonuna basınız.

Asuman la Sevgili Dünürüm Başvuru Formunda İstenen Belgeler Nelerdir?

Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formunu doldururken, sizden 3 tane fotoğraf istenecektir. Gelin, anne ve kaynvalidenizin fotoğrafını Asuman’la Sevgili Dünürüm başvuru formuna yüklemeniz gerekmektedir.

Yükleyeceğiniz fotoğrafların boyutları büyük olmamalıdır. 1 mb’dan daha küçük boyutta ki fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Fotoğraf boyutunuz büyük ise sistem yüklemenize izin vermeyecektir.

Fotoğraflarınızın boyutunu 1 mb’dan daha küçük boyuta getirdikten sonra, tekrar yükleyiniz.

Başvuru Formunda tüm soruları ve istenen bilgileri başvuru formuna yazdıktan ve fotoğrafları sisteme yükledikten sonra en alt kısımda bilgilerim doğru olduğunu kabul ve beyan ederim kutusunuda onay içişn tik koyduktan sonra GÖNDER butonuna basın. Bu işlemlerden sonra Asuman’la Sevgili Dünürüm Başvurunuz tamamlanacaktır.

Daha sonra Asuman’la Sevgili Dünürüm programı tarafından seçildi iseniz, size ulaşıp telefonla arayacak ya da E-Mail ile bilgilendirileceksiniz.

Asuman’la Sevgili Dünürüm Programının İçeriği Nedir?

Konusu dünürler ne yemek yapılmasını yani menüyü belirleyecek ve gelinlerine menüyü eksiksiz yapmalarını isteyecekler. Gelinlerin kayınvalidelerine ne kadar iyi yemek yapabildiklerini sergileme fırsatını sunacak bir yarışma programıdır. Lezzete puan verilecek. Puanı dünürler verecek. Çok çekişmelerin ve lezzet yarışının olacağı harika bir program.

Asuman la Sevgili Dünürüm Başvuru Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız.

Show Tv. Asuman la Sevgili Dünürüm Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız. https://www.showtv.com.tr/

Asuman la Sevgili Dünürüm WhatsApp Numarası Nedir?

Asuman la Sevgili Dünürüm WhatsApp Numarası: 0 535 927 73 77

Asuman la Sevgili Dünürüm Program Reklam Videosu

Asuman la Sevgili Dünürüm Hangi Kanalda Yayınlanacaktır.

Türkiye’ nin en iyi televizyonu Show Tv. kanalında yayınlanacaktır.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız