Yapay Zeka Habsora Nedir? Habsora Nasıl Çalışıyor?

0 194

Bir yapay zeka yazılımı olan Habsora, hedefleri seçmekte kullanılıyor. Habsora yazılımı ile hedefleri bulma sürecini hızlandırıyor ve tam isabet olarak saptıyor. Habsora” (The Gospel) isimli program bir yapay zekâ yazılımıdır. Habsora için “Kitle İmha Fabrikası” tanımı yapılıyor. Yapay Zeka Habsora Nedir? Habsora Nasıl Çalışıyor?

Habsora‘nın, onbinlerce istihbarat görevlisinin başa çıkamayacağı kadar büyük miktarda veriyi işleyebildiğini ve saldırı hedeflerini gerçek zamanlı olarak önerebildiği açıklandı.

Yapay Zekâ Habsora Nedir?

Habsora isimli yapay zeka onbinlerce istihbarat çalışanının toplayamayacağı verileri topluyor. Toplanan verileri, bilgileri kullanarak, vurulacak yerleri belirliyor. Vurulacak hedefleri belirledikten sonra, vurulacak sivillerin sayısınıda hesaplıyor. Böylesine bir yazılım olan Habsora için Kitle İmha Fabrikası diye adlandırılıyor. Habsora, günde 100 hedef belirleyebiliyor. Bir günde 100 hedef belirleme sayısı bazen artabiliyor.

Yapay Zeka Habsora Nedir

Yapay Zeka Habsora Nedir? Habsora Nasıl Çalışıyor?

Habsora yazılımı, onbinlerce insan gücünün toplayamayacağı kadar verileri topluyor ve bu veriler doğrultusunda vurulacak olan hedefleri belirliyor. Yapay zeka Habsora, vurulmasını belirlediği hedeflerde kaç sivilinde ölebileceğini hesaplayarak sayı olarak veriyor.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız