Sizi Terk Eden Erkeği Nasıl Pişman Edersiniz?

0 22.611

Birlikte olduğunuz erkek sizi terkederse ne yapacaksınız? Sevdiğiniz erkeğe ayrılmamanız için yapılan bir sürü fedakarlıklara rağmen sizi terkedip giderse bunun sebebi nedir? Sizi terkeden erkeği Nasıl Pişman Edersiniz? yazımıza hemen geçelim.

Sevdiğiniz Erkek Sizi Terkederse Onu Pişman Etmenin Yolları Nelerdir?

İlk önce yazımıza geçmeden önce bazı şeylere değinmek isterim. Bir insanı asla hayatınızın merkezine koyduğunuzu belli etmeyin. Bu hareket onun sizden kaçmanıza neden olur. Neden? Çünkü hayatınızın merkezine koyduğunuz kişiye farkında olmadan çok değer vermiş olacaksınız. Şimdiye kadar görmediği hak etmediği bu kadar ilgi onu sıkacaktır, kendini havalarda görecek, şımaracak ve zamanla sizden sıkılıp başka yollara yeni aşk peşine, yeni heyecanlara koşmaya başlayacaktır. Çünkü ona değerli olduğunu önemsendiği duygusunu verdiniz oda haliyle sizi istemeyerek daha fazla derin sularda kulaç atmaya başlayacaktır. Sizde onu çok sevdiğiniz ve gereksizce çok değer verdiğiniz için birde hayatınızın merkezine koyduğunuz için çok fazla acı çekecek ve hatta itilmiş, aşağılanmış. sanki ortada bomboş tek başına kalmış gibi kötü duygulara girebilirsiniz.

Bir insan ile çok fazla uğraşmak o kişiye değer verildiğini gösterir. Öfkelenmek bile karşı tarafa verilen değeri gösterir. Çünkü beyninizden çıkarmadığınız için ve sizi bırakıp gittiği için ona duyduğunuz kızgınlık bile ona değer verdiğinizi ve hala onu sevdiğinizi gösteren belirtilerdir. Ayrıldığınız kişiyi bir an önce unutmaya çalışmak ve ayrıldı diye pişmanlık duymamanız gerekmektedir.

Bir Erkek Sizi Terkettiğinde Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

 • Sizi terkeden kişiyi hemen unutmaya çalışın. Asla neden ayrıldım gibi pişmanlıklara girmeyin. Eğer sizden aytıldı ise neden pişman olasınız ki? Sevseydi ayrılmazdı diyeceksiniz ve pişmanlıklara girmemelisiniz. İleride evlenincede ayrılabilirdi şimdiden ayrılması daha iyi oldu diye düşünüp unutmaya ve asla pişmanlık yaşamamaya çalışın.
 • Asla onunla bir görüşmeye, iletişime girmeyin. İletişiminizi derhal koparın size asla ulaşamasın. Sizinle ayrıldıktan sonra bile konuşması kişinin sizden daha uzaklaşmasına sebep olur. Çünkü ayrıldığı için sizi göremememenin üzüntüsünü ya da özlemini ona yaşatmalısınız. Belki sizi özlediği için arayacak ve sizle konuşacağı için sanki hiç ayrılmamış gibi yapılan sohbet sizden zamanla daha fazla kopmasına ve kolay ayrılmasına sebep olacaktır. Zaten eğer konuşacaksa neden ayrıldı ki? Hem ayrılacak hemde ara sıra görüşecek . Böyle bir saçmalık asla olmaz. Size ulaşamamayı ona tattırın. Bu size zamanla çok iyi gelecektir. İyi ki gitmiş bile diyeceksiniz. Çünkü giden dönerse “Neden döndün? Dönecektin de madem neden gittin?” demeniz gerekir. Sizin sevdğinize verdiğiniz değeri gerçekten hak edecek ve şımarmayacak biri mutlaka çıkacaktır. Havaya giren insanların yanından en kısa zamanda uzaklaşın.
 • Eğer sizi ararsa sohbeti uzatarak onun sizden ayrıldığı için alışkanlığından hemen kurtulamadığı için aramadığını nereden bileceksiniz? Bu yüzden ya telefonunu açmayacaksınız ya numarayı engelleyeceksiniz. Başka bir numaradan ararsa ve konuşmak zorunda kalırsanız asla uzun süren ve ona sıcak gelen sohbet içine girmeyin.
 • Tarzınızı değiştirin. Örneğin sizin saç tarzınıza karışıp, giyim tarzınıza karışıp onun istediği gibi giyinmek zorunda kaldığınız günlerde ki gibi değil kendi sevdiğiniz giysileri giyin ve saç şeklinizi değiştirin. Tarzınızı değiştirmek, kendi istediğiniz gibi giyinmek sizi terkeden erkeği bir an deliye döndürecektir.
 • Onun size aldığı tüm hediyeleri ona geri gönderin. Onun hatırlatacak hiç bir şeyi yanınızda tutmayın. Onunla beraberken olan eşyaların çevrenizde olması onu size hatırlatacağı için sizin için kötü olacaktır. Acı çekmenize sebep olacaktır.
 • Asla ortak arkadaşınızla onun hakkında konuşmayın. Hele hele onu şu an nasıl, onu hala seviyorum tarzında konuşmalara girmeyin. Geri dönmeye istekli olduğunuzu hissettirmeyin. Onun tamamiyle havalara girmesine ve sizden uzaklaşmasına sebep olacaktır.
 • Kendinize uğraşı edinin. Spor yapın, Hobi edinin. Hatta başarılı olacağınız faaliyetlerde bulunun. Eğer sizin bu durumunuzu uzaktan gördüğünde onun büyük şaşkınlık yaşamasına sebep olacaktır. Onun “nasıl böyle birden değişti, beni çok severdi, nasıl bu kadar ayrılığa karşı güçlü oldu ve bu kadar neşeli ve pozitif ” diye düşünecektir. Hatta ayrıldığı için pişmanlık yapıp size tekrar dönmek bile isteyecektir.Çünkü başarılı insana herkes sahip olmak ister. Onun geri dönmesi için değil kendiniz için başarılara koşun. (O zaten arkanızdan koşacaktır. Hatta aniden durup onun sizi iyice yanınızdan geçerek uzaklaşması için yolda verebilirsiniz 🙂 )
 • İşiniz varsa işinize sarılın. Sizin bu kadar kendinize güvenli oluşunu görmesi ile terkettiği için pişman olupta dönen çok erkek vardır. Geri dönen erkeği kabullenmek size kalmış artık. En ufak tartışmada gene gidebilir dikkat!
 • Çok fazla erkeğe değer verirseniz erkek kaçar. Erkeğe eskiden yaptığınız gibi çok fazla değer vermek, zamanını ve tüm ilk önceliği erkeğe verirseniz havalara giren erkek çok fazla ilgi yüzünden kaçar. Ayrıldıktan sonra tam tersi hareketleri yaparsanız erkek sinirlenecek ve geri dönmek isteyecektir. Ama şunu asla unutmayın sizi terkeden tekrar terkedecektir. Asla hemen evet demeyin.
 • Göz önünde olmayı ayarlayın. Bu şu demek değildir. Onun olduğu ortama girmeye çalışmayın. Sizin ona tesadüf olarak rastladığınızın duygusunu vererek ona görünmeyi sağlayın.
 • Arkadaş çevrenizi arttırın. Sizi arkadaşlarınız içinde neşeli ve mutlu gördüğünde sinirlenecek ve belkide kıskanacak son hızla size geri dönecektir.
 • Tüm bu yaptıklarınıza rağmen sizinle iletişime girmiyor ve sizi umursamıyorsa beyninizden gerçekten çıkarın ve sizi gerçekten seven bir erkek ile yanında mutlu olmanızı hissettirecek verdiğiniz değeri hak edecek kişi ile birliktelik yaşama duygusuna girin.
 • Eğer yeni bir sevgiliniz olursa onu gerçekten severek flört edin. Karşı taraf sizin o kişiyi sevdiğinizi, mutlu olduğunuzu, neşeli, ve hayata mutlu gözlerle baktığınızı gördüğünde pişman olup geri dönmenin yollarını arayacaktır. Artık geri dönerse sizin ona nasıl davranmanız gerekir o sizin bileceğiniz bir durum. Fakat asla sizi terkeden bir erkeği kıskandırmak için bir diğer erkeğin duyguları ile oynamayın.
Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız