Sahte Gelin Melisay Olayı Büyüyor

0 1.044

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında günlerdir sahte gelin konusu işleniyor. Hergün Sahte Gelin Melisay Olayı Büyüyor. Canlı yayına bağlanan görgü tanıkları ve dolandırılanlar, sahte gelin olayını gerçekleştirip dolandırdıkları iddia edilen kişiler hergün telefonla yayına bağlanıyor. Kamu oyunu çok ilgilendirmeye başlayan bu olay, beklenenden daha büyük olduğu anlaşılıyor.

Bugün telefona bağlanan ismini vermek istemeyen bir tanık şunları iddia ett. “Gürsel P.’a ait olan evde 4-5 tane kız var. Ev 3. kat.45-47 yaşlarında kişi. Ordaki kızların isimlerini bilmiyorum. Kızları hem evlenme işinde hemde başka yollarda kullanıyorlar. Başlarında Sevdihan D. adlı kişi var” diyerek iddialarda bulundu.

Sahte Gelin Melisay Olayı

Sahte Gelin Melisay Olayı
Sahte Gelin Melisay Olayı

Sahte Gelin Melisay İtirafı

Didem Arslan Yılmaz, Sahte Gelin Melisay İtirafına devam ediyor. Melisay, Emirhan seni evlilik vaadi ile kullandı mı? sorusuna ise Melisay başını evet tarzında sallayarak ve sözlü olarak “EVET” diye yanıtladı. Didem Arslan Yılmaz bu soruyu 3 kez tekrarlatıp üçüncü kez de hep “evet” yanıtını aldı.

Sahte Gelin Melisay Olayı ve Göğsü Gül Dövmeli Kadın Kim?

Sahte gelin Melisay, “tanımıyorum” dediği kişilerle yan yana fotoğraf çektirmişler. Didem Arslan Yılmaz, gerçeği ortaya çıkartacak çok önemli delil niteliğimde ki itirafı belgeleyen fotoğrafı ele geçirdi. Didem Arslan Yılmaz, Melisay‘a tek tek fotoğraftakilerin kim olduğunu sordu. Aldığı yanıtlarda selfiyi çeken kişinin Emirhan isimli kişi olduğunu, siyah tişörtlü kadının ise isminin Gül olduğunu itiraf ettirdi. Kır saçlı, Denizli’li olan ve Emirhan adlı kişinin akrabası Serkan isimli kişi olduğu iddia etti. Fotoğraf, hastaneye gittikleri gün çekilmiş. Melisay, “evlilik vaadi ile kandırdığımız insanların altınlarını ben Emirhan isimli nikahsız yaşadığım eşime veriyordum” diyerek itirafta bulundu.

Sahte Gelin Melisay Emirhan
Sahte Gelin Melisay Emirhan

Sahte Gelin Olayında Emirhan Serkan Anahtar Teslimi Fotoğrafı

Serkan isimli kişi Emirhan’a araba aldığı iddia edildiği fotoğraf. Fotoğrafta arabanın anahtarını teslim ederken çekilmiş. Arabanın plakası 20 Denizli plakası.

Gül dövmeli kadının kardeşi canlı yayında!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan gül döğmeli kadının ablası telefon ile yayına katıldı. “O benim kız kardeşim, ben onun ablasıyım. Azeridir. Yaşı var. Adı Cemile’dir. Zamanında ufakken kandırılıp buraya getirildi. Şu an da benim kız kardeşim başka kızları kandırıyor. Şu an DoğuBeyazıt’ta bulunmakta. 5-6 kız ve 4-5 erkek kalıyorlar. Kız kardeşim köye benim yanıma geldiğinde bana şunları söyledi. “Bizi gönderiyorlar. Biz altın alıp kaçıyoruz” dedi diye iddia etti.

Araba Anahtarı Teslimi sırasında çekilen fotoğrafın görüntülendiği videoyu izlemek için tıklayınız.

Gül dövmeli kadının kardeşi canlı yayında! izlemek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız