Saba Tümer Kahkahasını 90 Bin Liraya Sattı

0 627

Saba Tümer Kahkahasını 90 Bin Liraya Sattı. Daha öncede kahkahasını sigortalatan Saba Tümer NFT yolu ile tam 90 bin liraya sattı. Kendisinin yanısıra kahkahası ile de çok ünlü olan Saba Tümerkahkaham dünyada bir ilk” diyerek instagramda paylaşım yaptı.

Instagram’daki paylaşımda Saba Tümer şunları yazdı “Dünyada bir ilk!!! Kahkaham #nft olarak rekor bir fiyata satıldı!Sevgili @izzet_pinto 90.000TL ödedi!!! Ben de bu parayı eşit olarak Darüşşafaka, Tohum Otizm Vakfı ve 10 bin fidanla “Kahkaha Korusu” yaptirmak için bağışlıyorum… Bağışlar gerçekleşince dekontları story bölümünde paylaşacağım🤣🤣🤣🤣”

Saba Tümer’in Kahkahasını Kim Aldı? Kahkaha Kaça Satıldı?

Saba Tümer in Kahkahasını  İzzet Pinto Satın Aldı
Saba Tümer in Kahkahasını İzzet Pinto Satın Aldı

Saba Tümer‘n kahkahasını İzzet Pinto aldı. Saba Tümer, İzzet Pinto ile konuşarak “bende kahkahamı NFT yolu ile dijital ortamda satmak istiyorum. Bağışta bulnmak istiyorum ne kadara satılır dedim oda eksik olmasın 90 bin lira verdi” diyerek bir ilke imza atttı.

Saba Tümer Kahkahası

Saba Tümerbenim kahkaham paha biçilemez herkes dijital ortamda NFT yolu ile bir şeyler satıyor. Bende kahkamı satabilirim diye birden aklıma geldi çünkü bir bağışta bulunmak istiyordum” diyerek yağacağı bağış için kahkahasını sattı.

Saba Tümer Kahkahası herkes tarafından bilinen ve çok dikkat çeken bir kahkahadır. Ayrıca, Saba Tümer kahkahası, dijital ortamda NFT yolu ile satılmasıda Türkiye’de bir ilke imza atmış oldu.

Türkiye’de İlk Satılan Kahkaha Kime Aittir?

İleride genel kültür yarışmalarında soru olacağı tahmin edilen, Türkiye de İlk Satılan Kahkaha Kime Aittir? sorusunun cevabını şimdiden Saba Tümer olarak belirtiyoruz.
Türkiye de İlk Satılan Kahkaha Kime Aittir? sorunusunu cevabı: Saba Tümer. 90 Bin liraya satıldı. Dijital ortamda NFT yolu ile Saba Tümer Kahkahası satıldı.

Saba Tümer’in instagramda paylaştığı Saba Tümer Kahkahası için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız