Kayıp Gelin Songül Sığınma Evinde

0 717

Eşi ile birlikte gittiği çarşıdan dönerken kayıplara karışan Kayıp Gelin Songül hanım, Didem Arsan Yılmaz’la Vazgeçme programında konu olarak işlendiğinden beri herkesi farklı düşünce aldı. Acaba Songül hanım kayıp gelin mi? yoksa sahte gelin mi? diye merak edilirken bugün gelen bir haberle sorular yanıt buldu. Çünkü Kayıp Gelin Songül Sığınma Evinde olduğu ortaya çıktı.

Kayıp Gelin Songül
Kayıp Gelin Songül

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan kayıp Songül‘ün kızkardeşi Perihan hanım, bldiklerini anlattı. Songül hanımın eşi damat Bekir beyin şunları söylediğini iddia etti.; “Ben çok mutluytum. Annem benim eşimle aramı açıyor. Bize ilaç içiriyor” diye dert yandığını iddia etti. Psikolojik olarak baskı altında olan kayıp gelin Songül evde yaşanan problemler sonucu çarşı dönüşü ortadan kaybolup sığınma evine gittiği belli oldu.

Kayıp Gelin Songül Bulundu

Didem Arslan Yılmaz‘ın başarılı çalışmaları sonucu Kayıp Gelin Songül Bulundu ve sığınma evinde 9 ay devletin koruma altına alındığı açıklandı.

5 aydır kayıp olan Kayıp Gelin Songül Hanım bulundu! | Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme izlemek için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız