Müge Anlı Kadına, Çocuğa Şiddette İdam Cezası

0 623

09 Eylül 2020 tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı programında Müge Anlı‘ya milletvekilleri dahil çok kişiden mesajlar yağdı. Aleyna Çakır‘ın cinayeti hakkında yapılan konuşmalar sırasında ciğeri yanan annenin yanında yer alan, ona destek veren yüzlerce kişi telefon açtı, destek mesajları gönderdi.

Yıllarca erkekler tarafından mağdur edilen kadınları koruyacak bir yasa getirilmesini isteyen Müge Anlı, her zaman “kadın ve çocuklara zarar verildiği zaman cezası ağır olmalı ki bir daha yapamasın cesaret edemesin” diyen Müge Anlı‘ya bugün sevindirici bir mesaj geldi.

Konya MHP Milletvekili Esin Kara Müge Anlı’ya İdam Cezası Hakkında Mesaj Gönderdi

Yıllarca gerek eşi, gerek erkek arkadaşı, gerek ailesi, gerek yolda tanımadığı erkekler tarafından şiddet gören kadınlar için, rahat nefes aldırılacak. Konya MHP Milletvekili Esin Kara‘dan Müge Anlı’ya öyle bir mesaj geldi ki tüm stüdyo sevinçle karşıladı. Mesajda “yakında idam cezası hakkında konuşulacağı” bildiriliyordu. Müge Anlı‘nın sesli okuduğu mesajı aktarıyoruz.

Konya MHP Milletvekili Esin Kara‘dan gelen mesajı aynen aktarıyoruz.
Müge Hanım yayındasınız diye mesaj atıyorum. Sayın Genel Başkanımızın adı programda geçmiş. Liderimiz, Kadına ve Çocuğa Şiddet ve Tecavüz için, İDAM CEZASINI GERİ GETİRİLMESİ konusunu bu hafta konuşulması konusu var. Devlet Beyin, değil bu adamların ardında olmak, partisinin kapısının önüne almaz“.
mesajından sonra stüdyoda büyük coşku yaşandı.

Kadına Şiddette İdam Cezası mı Geliyor?

Konya MHP Milletvekili Esin Kara, gelen mesaj ile şimdi herkesin kafasında şu soru geçiyor. Kadına Şiddette İdam Cezası mı Geliyor? Zaman içinde Kadına Şiddette İdam Cezası gelecek mi gelmeyecek mi? yapılacak konuşmada belli olacağı düşünülüyor.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız