Nursel Ergin Kimdir? Nerelidir, Yaşı Kaç, DoğumTarihi Nedir?

0 1.037

Nursel Ergin Var Mısın Yok Musun? programı ile tanınan Türk sunucusudur. Var mısın Yok musun? yarışmasına katıldıktan sonra hayatı olumlu yönde değişen Nursel Ergin sunuculuk yapmaya başlamıştır. Oldukça başarılı olan Nursel Ergin, şu an Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasını sunmaktadır.

Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin 18 yaşında evlilik yapmıştır. Bu evliliğinden Bengü isminde bir kızı vardır. Nursel Ergin, Var Mısın Yok Musun? programında duruşu ve esprili tavrı ve güzelliği ile izleyenlerin dikkatini çekti. Samimi davranışları ve hayat hikayesini anlatması ilede Türkiye’de herkesi derinden etkilemiş ve sevdirmiştir.

Nursel Ergin Kimdir?

Nursel Ergin Kimdir
Nursel Ergin Kimdir

Nursel Ergin yarışma programının ardından bir de dizide rol almıştır. Cam Kırıkları adlı dizide Suna karakterine hayat veren Nursel Ergin, Gelinim Mutfakta yarışmasını sunmaktadır.

Nursel Ergin Yaşı Kaç, Doğum Tarihi Nedir?

Nursel Ergin Kaç Yaşında?

Nursel Ergin 30 Temmuz 1980 doğumludur.

Nursel Ergin Nerelidir?

Nursel Ergin İstanbul doğumludur.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız