Deneyap Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Tarihi

0 381

Deneyap Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı için Başvuru Tarihi başlamıştır. 10 Haziran 2022 tarihine kadar başvurular yapılacaktır. 2021 2022 Eğitim Öğretim yılı ortaokul seviyesi için 4. ve 5. sınıflar, Lise seviyesi için ise 8. 9. ve 10. sınıf ve Lise hazırlık sınıfları başvuru yapabilirler. 1. fazda açılmış Deneyap Teknoloji Atölyeleri de dahil olmak üzere 2022 yılında toplam 42 ilde öğrenci seçme sınavı başvurusu yapılacaktır. Başvuru işlemlerinizi en altta kısımda vereceğimiz Deneyap Resmi Web Sitesi bağlantısından gerçekleştirebilirsiniz.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri ücretsiz eğitim veren bir eğitim kurumudur. Geleceğin teknoloji yıldızlarını yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Burada verilen eğitimler ücretsiz olup, çok kapsamlı bilgisayar üzerine eğitimler verilmektedir. Deneyap Teknoloji Atölyelerinde eğitim almak için iki aşamalı sınavı başarı ile bitirmek zorunluluğu vardır. İlk sınav yazılı sınavıdır. Yazılı sınavda başarı gösterenler Deneyap uygulama sınavına girmeye hak kazanırlar. Uygulama sınavındada başarılı olan teknoloji adayları, Deneyap atölyelerinde eğitim almaya hak kazanırlar.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Sınavı Son Başvuru Tarihi, 2022

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Sınavı Son Başvuru Tarihi
Deneyap Teknoloji Atölyeleri Sınavı Son Başvuru Tarihi

Deneyap Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Son Başvuru Tarihi, 2022

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Sınavı Son Başvuru Tarihi 10 Haziran 2022 tarihidir. Başvuru yapılacak iller aşağıda yer almaktadır.

Deneyap sınav başvurusu alınacak iller

Adana, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Çankırı, Düzce, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kırklareli, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova, Zonguldak.

Deneyap Sınav tarihi 2022

Deneyap Sınav tarihi: …… tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Deneyap Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru yapmak için tıklayınız.

Sınav takvimi ve Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Öğrenci Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız