Namaz Kılmak İçin Girdiler Altınları Çaldılar

0 668

Pazara çıkan 70 yaşında ki Müşerref Sevgen, pazarda yanına gelen 3 kadın tarafından 50 bin liralık altınlarını çaldı. Namaz kılmak için girdiler altınları çaldılar.

Müşerref Sevgen hırsızlık olayını şöyle anlattı: “Pazarın ortasında biri arkamdan “merhaba” dedi. Döndüm baktım ben seni tanımıyorum deyince” ben seni çok iyi tanıyorum” dedi. O sırada yanına genç ve zayıf iki kadın geldi. Biz Almanya’da çalıştık. Arkadaşlarım 10 Bin Sterlin gönderdiler. Bunları al ihtiyaç sahiplerine ver” dedi. Ben seni tanımıyorun diyerk ilerledim. Arkamdan geldi “Ben aşağıda caminin orda oturdum. Orda Fatma teyzem vardı” deyince bende “Fatma hanımın eşi vefat etti” deyince “aaa çok üzüldüm birlikte taziyeye gidermiyiz” deyince ” ben seni tanımıyorum” diyerek uzaklaştım. Fakat gizli gizli takip etmeye devam ettiler. Ben pazarı dolaştıkça takip ediyorlardı. Alışverişimi bitirdim. Evimin sokağın başına geldim. Yanıma geldiler. “Bizi Fatma hanıma götürürmüsün evi bilmiyoruz. O sırada pazar arabamı zorla yardım bahanesi ile elimden aldılar. Diğer ikisi zaten eve doğru girdi. Ben kapıyı açtım ve içeri girecekken “tuvalete girebilirmiyim” diye sorunca “tabii diyerek aşağıda ki dairenin kapısını açtım orda tuvaleti gösterdim. İkisi genç olan ve daha yaşlısı evin dışında kaldı. Diğeri aşağıda ki evde tuvalete girmişti. Bende yukarı çıktım. Dairemin kapısını açtım yanlız olduğumu anlayınca, birden emri vaki içeri girdiler. Gençten olan kişi de içeri girdi. Ben eve buyur etmedim ama eve girdiler. Gençten olanı “ben iki dakika namaz kulabilirmiyim” deyince secdadeyi hazırlayıp odaya görütdüm. O odada altınlar vardı. Namaz kılma bahanesi ile altınları çaldılar”.

70 Yaşında ki Müşerref Sevgen Altınlarını Çaldırdı Namaz Kılma Bahanesi İle Eve Girdiler

Namaz Kılma Bahanesi ile Altınları Çalındı
Namaz Kılma Bahanesi ile Altınları Çalındı

70 Yaşında ki Müşerref Sevgen Altınlarını Çaldırdı Namaz Kılma Bahanesi İle Eve Girdiler. Namaz kılması için seccade veren 70 yaşında ki Müşerref Sevgen hırsızı altınların olduğu odada namaz kılması için tek başına bıraktı. Daha sonra olayı anlayan Müşerref Sevgen soluğu Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında aldı.

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvuran 70 yaşında ki Müşerref Sevgen altınlarını çalan 3 kadının bulunmasını istedi. Kızı ve komşusu ile stüdyoda olan Müşerref Sevgençok üzüldüm, çokda aklı başında biriyim. Nasıl çaldırdım, onlara inandım bilemiyorum” dedi.

Didem Arslan Yılmaz Namaz Kılma Bahanesi İle Eve Girip Altınları Çalan 3 Kadını Arıyor

Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Müşerref Sevgen
Didem Arslan Yılmaz la Vazgeçme Müşerref Sevgen

Müşerref Sevgen, Didem Arslan Yılmaz ve ekibinden yardım istiyor. “Ben yandım başkaları yanmasın. Bunlar çetede olabilir“diye yardım istiyor. Didem Arslan Yılmaz namaz kılma bahanesi ile eve girip altınları çalan kadınları gören ya da bu şekilde olayla karşılaşan görgü tanıkları arıyor.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız