Müge Anlı’ da Korona Günlerinde İlk Mesafeli Kavuşma Gerçekleşti

0 804

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bildiğimiz gibi kayıpları bulan, sevdiklerini kavuşturan ve adalete yardımcı olması ile bilinen televizyon programıdır. Tüm dünyayı saran korona virüsü günlerinde ise ilk kez bir kavuşma gerçekleşti. Müge Anlı‘ da Korona Günlerinde İlk Mesafeli Kavuşma, 20 yıl önce evlatlık verilen güzeller güzeli Özlem‘n, biyolojik ailesi ile kavuşması ile oldu.

Apil Aşir, 20 yıl önce daha 1 haftalık iken evlatlık verdiği ve 20 yıldır acısını içinde yaşattığı kızını aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Her zamanki gibi zeki ve başarılı sunucu Müge Anlı dakikalar içinde evlatlık verilen kız çocuğunu buldu. Apil Aşir beyin diğer kızları da evlatlık verilen kardeşlerini bulmayı, sarılmayı çok istiyorlardı.

Müge Anlı Ozlem Gedik Apil Aşır Mesafeli Sarılma
Müge Anlı Ozlem Gedik Apil Aşır Mesafeli Sarılma

19 Haziran 2020 Tarihinde İlk Korona Günlerinin Mesafeli Kavuşması Gerçekleşti

Özlem Gedik Babası Apil Aşir İle 20 Yıl Sonra Mesafeli Kavuşma Yöntemi İle Birbirlerine Sarıldılar.

20 yıl önce 1 haftalık iken evlatlık verdiği kızının isminin Özlem olarak konulduğundan emin olan Apil Aşir, gerçekten de ismi Özlem olarak konulmuş kızına 20 yıl aradan sonra ilk kez mesafeli sarılarak kavuştu. Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilk “Mesafeli Kavuşma” gerçekleşti. Özlem Gedik, Babası Apil Aşir ile mesafeli Kavuşma, Mesafeli Sarılma yöntemi ile birbirlerine ATV stüdyolarında Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı programında birbirlerine sarıldılar.

Özlem Gedik büyümüş güzeller güzeli kız olmuştu. İyi bir öğrenim gören Özlem bir kaç gün sonra üniversite sınavına girecek. Geceyi heyecanla geçiren baba, kızın birbirlerine Korona günlerinde ki ilk mesafeli Kavuşması stüdyodaki ve ekranları başındaki izleyenleri duygulandırdı.

İlk Mesafeli Kavuşma Müge Anlı
İlk Mesafeli Kavuşma Müge Anlı

Özlem Gedik diğer kız kardeşleri ile de stüdyoda birbirlerine Müge Anlı‘ nın Mesafeli Kavuşma, Mesafeli Sarılma yöntemi ile birbirlerine sarıldılar. Baba kızın sarılmasından sonra Mesafeli Kavuşma paravanı dezenfekte edildi. Diğer kız kardeşleri ile de sarılan Özlem Gedik biyolojik ailesine kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Özlem Gedik, üniversite sınavından sonra biyolojik ailesini bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuracaklarını söyledi.

Özlem Gedik 20 Yıl Aradan Sonra 2 Ablası İle de Mesafeli Kavuşma Yöntemi İle Sarıldılar.

Özlem Gedik 2 Ablası İle Mesafeli Sarılma Gerçekleştirdi.

Abla Kız Mesafeli Kavuşma İle Sarıldılar
Abla Kız Mesafeli Kavuşma İle Sarıldılar

Müge Anlı İle Tatlı Sert Özlem Gedik Apil Aşir ve Kızları Aile Fotoğrafı

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız