Esra Erol’ da Deniz Seki’ den Düğün Hediyesi

0 770

ATV Televizyonunda hafta içi hergün canlı olarak yayınlanan Esra Erol’ da programına ünlü pop şarkıcısı Deniz Seki hediyesi programı izleyenlerde merak uyandırdı. Bir süredir Esra Erol’da programa çıkan Ezgi ve Hüseyin çifti, ailelerin izin vermemesi yüzünden evlenemiyorlardı.

Ezgin’in ailesi, kızlarının 3 yıl boyunca görüşerek anlaştığı Hüseyin isimli genç ile evlenmesine izin vermiyordu. Çiftlerin üzüntülerine dayanamayam Esra Erol aileyi ikna etme çabasına girişti. Aileler asla yumuşamayarak yine evlenmelerine izin vermedi. Bu duruma çok üzülen Esra Erol canlı yayında çifti evlendirme hazırlıklarına girdi. Diğer yandan genç çifte Deniz Seki çok duygulanarak onlara bir hediye gönderdi.

Deniz Seki Esra Erol’ da Ezgi ve Hüseyine Düğün Hediyesi Süprizi

Esra Erol, Ezgi ve Hüseyin çiftinin birbirlerine olan sevgisine kulak verdi. Ezgi, ailesinin rızası olmadan evlenmek istemiyordu. Onlarında rızasını alıp aileleri ile birlikte Hüseyin ile gönül rahatlığı ile evlenmek istiyordu. Fakat Ezgi’ nin ailesi asla yumuşamadı ve evlenmelerine izin vermedi. Nikah kıyılamaması için Ezgi’ nin annesi kızının kimliğini yakarak nikahın olmaması için elinden geleni yaptı.

Esra Erol’ da Ezgi Hüseyin Nikahı

Esra Erol’ da Ezgi Hüseyin Nikahı
Esra Erol’ da Ezgi Hüseyin Nikahı

Esra Erol’ da Nikah, Ezgi Hüseyin Can

Esra Erol, programından İçişleri bakanı Süleyman Soylu‘ ya seslenerek Ezgi‘ nin kimliğinin çıkartılmasına yardımcı olmasını rica etti. Sayın Süleyman Soylu, bu isteği geri çevirmeyerek Ezgi’ nin kimliğinin çıkartılmasında yardımcı oldu. Kimlik engelini kaldırıp nikah işlemleri için yol açan Esra Erol 3 yıldan beri arkadaş olan genç çifti canlı programında nikah kıydırdı.

Deniz Seki’ den Ezgi ve Hüseyin’ e Büyük Süpriz

Esra Erol da Deniz Seki Hediyesi
Esra Erol da Deniz Seki Hediyesi

Bu güzel nikaha Deniz Seki duyarsız kalamadı ve genç çifte bir hediye gönderdi.

Hediye paketine bir de not ekleyen Deniz Seki izleyenleri duygulandırdı. Deniz Seki genç çifte mutluluklar diledi.

Deniz Seki kendi el yazısı ile genç çifte “Ezgi ve Hüseyin Can. Sonsuz Mutluluklar Deniz Seki ” sözlerinin yer aldığı notu okuyan Esra Erol duygulu anlar yaşadı.

Deniz Seki’ nin Ezgi ve Hüseyine güzel süprizine Esra Erol duygulu sözler ile teşekkür etti.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız