Burdur Muhtar Azası Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı’da

0 253

Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı‘da işleniyor. 2 çocuk babası muhtar azası Gökhan Tombak 1 Aralık 2022 tarihinde evinin önünde ölü olarak bulunmuştu. Vatandaşların sağlık ekipleri ve emniyete haber vermesi ile olayın bir cinayet olduğu ortaya çıktı. Gökhan Tombak cinayetinde bir çok şüpheli durumların olması sebebi ile konu Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşındı. Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı’da

Burdur Bucak Karaaliler Köyünde 1 Aralık 2022 tarihinde meydana gelen olayda acılı eş Asuman hanım ve kardeşi Gürsel bey soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aldılar. 38 yaşında 2 çocuk babası Gökhan Tombak hain bir pusuya kurban gitmiş av tüfeği ile evinin önünde vurulmuştu.

Gökhan Tombak Cinayeti

Burdur Bucak Karaaliler Köyünde evinin önünde vurulan Gökhan Tombak Cinayeti araştırılıyor. Acılı eş Asuman Tombak şüphelendiği kişinin köyün muhtarı olduğunu belirtti. Eşi ile aralarında bir fefine olayının olduğunu iddia etti. Muhtarın evinin şikayet edilmesi sonucu evinde bazı sikkelerin bulunduğunu iddia etti. Evinde sikkeler bulunan muhtar şikayet edenin Gökhan Tombak olduğunu düşündüğünü bu yüzden ona kızgın olduğunu belirtti.Ayrıca eşinin muhtarın karısı ile bir ilişkisinin olduğu dedikodusunu da yine muhtarın ortaya attığını iddia ediyor. Böyle bir ilişki durumunun asla olmadığını belirten Asuman hanım eşinin cinayetinden muhtarın bir parmağının olduğunu belirtti. Tüm bu söylemlerin bir iddia olduğunu söyleyen Müge Anlı konuyu araştıracağını belirtti..

Gökhan Tombak Cinayeti
Gökhan Tombak Cinayeti

Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı’da

Gökhan Tombak Cinayeti Müge Anlı’ya taşındı. Faai henüz bulunamayan bu acı olayda tam 17 yıllık eşinin katilini arayan Asuman hanım ekranlardan görgü şahitlerine seslenecek.

Gökhan Tombak’ın Acılı Eşi Asuman Hanım Şüphelendiği Kişileri Bir Bir Söyledi

Gökhan Tombak'ın eşi Asuman Tombak
Gökhan Tombak’ın eşi Asuman Tombak

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız