Bir Kadının Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

0 8.075

Bir Kadının Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın? Çok sık rastlamışızdır. Romantik ilişkiler yada aşklar harika dostluklardan oluşur. Duygularınzı karşınızdaki kişiye belli etmeden önce Bir Kadının Aşık Olduğunu ya da sevip sevmediğini Nasıl Anlarsın? veya belkide seninle sadece iyi arkadaşın olmak isteyip istemediğini öğrenmekde isteyebilirsin. Duygunu ona itiraf etmek için ve karşılığındada yanlış anlaşılmak durumu oldukça can sıkıcı olacaktır. Sen seviyorsun çokda aşıksın peki o acaba senin için sadece arkadaşmı yoksa odamı sana aşık ? Bunun için bir kaç tane önemli işaret arayabilirsiniz. Peki bu işaretler nedir? Bir Kadının Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Kişiden kişiye yada ortamdaki duruma göre değişebilecek durumlar tabiiki vardır. Aşağıda sıralayacağımız işaretler belki tam kesin işaret olmasada sana bir ipucu verecektir. Bir Kadının Sana Aşık Olduğunu yada senden hoşlandığını, Bir Kadının Seni aşk olarak sevdiğini nasıl anlarsın? sorusu hakkında bir ipucu olarakda yardımcı olacaktır.

Bir Kadının Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Bir Kadının Aşık Olduğunu anlamak için elbette, aşağıdaki işaretler kesin bağlam olarak ele alınmalıdır. Bir veya iki tek başına önemli bir şey ifade etmeyebilir. Ancak birkaç aydır çıkıyorsanız ve birçoğunu sürekli olarak görmeye başlarsanız, o zaman size aşık olma ihtimali yüksektir. Bir Kadının Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

 • Aşık olduğunuz kadın ile göz teması arayın. Bir kadın seninle gözgöze geldiğinde aşağı bakıyorsa yada uzun süre sana bakamıyor başını çeviriyorssa yada gülümseyerek başını eğiyorsa, bu senden etkilendiğinin güçlü bir işaretidir. Ortaya konmamış, içte saklanan aşk duygusuna sahip birinin gözünün içine bakmak oldukça zor ve kişiyi utandırabilir.
 • Kadın seninle sohbet ederken sürekli saçları ile oynuyorsa, saçlarını parmağı ile döndürüyorsa sizden hoşlandığının belirtisi olabilir. Çünkü durduk yerde saçla oynamak, vücuda bağlı hislerin sonucu olabilir. Heyecan sırasında kann akması ve vücuttaki hisler kadının saçı ile oynamasına, onu parmağı ile döndürmesine istem dışı bu hareketi yaptırır. Bir kadının saçlarını savurduğunu fark ederseniz, bu olumlu bir işarettir.
 • Nedensiz yere omzunuza dokunuyor, elinize hafif olarak vuruyorsa veya size sarılıyorsa, bu sizden hoşlandığının olumlu bir göstergesidir. Bir kadın sizinle bir içecek veya yiyecek paylaşmak isterse, büyük ihtimalle size yakın hisler beslediğinin belirtisidir.
 • Sohbet ederken çok komik olmasa bile şakalarınıza gülüyorsa, seninle vakit geçirmek ona mutluluk verip, neşeli yapıyorsa sana aşık olduğunu seni sevdiğinin büyük göstergesidir. Seven kadın sevdiği erkekle çok güler. Kadının sevdiği adamla birlikte iken sürekli gülümsemesi, neşeli ve keyfili olması şunu dedirtmektedir. “Ben senden gerçekten hoşlanıyorum ve konuşmanı, şakalarını dinlemeyi seviyorum” demenin bilinçsiz bir göstergesidir.

Bir Kadın Sana Aşıksa, Neşelidir, Güler Kahkahalar Atar

Bir Kadının Sana Aşıksa Neşelidir Güler Kahkahalar Atar
Bir Kadının Sana Aşıksa Neşelidir Güler Kahkahalar Atar
 • Arkadaş grubu içinde iseniz diğer erkek arkadaşlarına nasıl davrandığına dikkat et. Sana daha özenli, utangaç ve sevecen davranışlar gösterir ve diğer erkek arkadaşlara ise daha normal ve düzdür. Onlarada aynı şekilde sana davrandığı gibi utangaç ve özenli davranmıyorsa senden hoşlandığını yada sana aşık olduğunu gösterir.
 • Bir kadın sana aşıksa bunu anlamanın diğer yoluda binlerce mesaj veriyor olmasıdır. Bilinç dışı verdiği bu mesajları görün. Sana utangaç tavırlar sergileyip kızarması en belirgin mesajlardır.
 • Seven kadın seninle ilgili her detayı hatırlayacaktır. Senin hangi yemeği sevdiğini yada neyi sevmediğini asla unutmaz ve sorulduğunda hemen bilecektir.
 • Ufak bir test yapabilirsiniz. Çok fazla abartmadan kıskançlık testi yapabilirsiniz. Başka bir kadının varlığı onu sinirli ve sizle kavgaya girecek kadar kızdırıyorsa bu senin için olumlu bir işarettir. Gerçekten seven kadın başka bir kadının varlığından rahatsız olur çünkü. Sana sürekli “Onunla görüştünmü? En son ne zaman konuştun? Ne konuştunuz?” gibi sorular sorup bilgi almak istiyorsa aşırı derecede kıskanıyordur. Bu tür sorular soran kadının sana bağlı olduğunu ve seni ,kıskandığını gösterir.
 • Seven kadının davranışlarını, kıskandığı bir başka kadının yanında iken olan davranışlarına dikkat et. Kadının yanında sana karşı alaylı, ezer şekilde ve soğuk davranıyorsa senden hoşlandığını gösterir.
 • Birlikte vakit geçirirken çok konuşup, şakalar yapıp neşeli ise senle birlikte olması ona mutluluk verdiği için çenesi düşer, çok konuşur. Kişilik olarak çok fazla konuşmayan kadınlar bile sevdiği ,adamın yanında çeneleri düşer. Kadın çok konuşuyorsa sana kesin ilgisi vardır. Kadının susması iyi değildir. Kadının konuşkan ve suskun olması kişiliğe bağlıdır. Kadın az konuşan bir kişilikte ise zaten anlaşılır heryerde az konuşması ile dikkat çektiği için konuşmuyor diyede asla seni sevmediği anlamına gelmemelidir. Az konuşan kadın bile sevdiği adamın yanında dili çözülür, çocuk gibi şımarık davranışlar bile sergileyebilir.
 • Seven kadın, senin nerede olduğunu, ne yaptığını kimlerle birlikte olduğunu kesin bilmesi gerekir. Sürekli nerede olduğunu ve kimlerle olduğunu öğrenmek isteyen kadın, seninle ilgilenen ve seven kadındır. Buda sana bir işarettir. İlgilenmeyen kadın, senin kimle ve nerede olduğunu asla araştırmaz, sormaz, umru dahi olmaz. Unutma soru sorması seni sıkmasın bilakis mutlu etsin. Çünkü onun bu soruları sorması ve cevabını alıp öğrenmesi içini rahatlatacağı için buda seni sevdiğinin en belirgin göstergesidir.

 • Duygular ortaya çıkmadan henüz daha ortada aşk ile ilgili sohbetler girişim olmadan eğer bir kadına “Benim için ne düşünüyorsun?” diye sorduğunda hiç bir şekilde şu yanıtı alamazsın. Kadın böyle bir soru karşısında “Seni çok seviyorum, sana aşığım, senden hoşlanıyorum“. demez. Seven kadın sevdiği adamdan utandığı için hatta aşık olduğunu sevdiğini saklayabilir, itiraf etmez. Sen ona sorduğunda istediğin cevabı almıyorsan bu onun sana olan sevgisizliğini göstermez. Utandığı, çekindiği içinde sana cevap veremeyebilir. “Normal iyi birisin işte ne diyeyim ki” gibi cevap da alabilirsiniz. Bazı kadınlar utangaç olduğu için duygularını belli etmez aksine saklar. Bazıları ise siz sormadan “sana aşığım, seni seviyorum“diyenlerde vardır. Bu iki ayrımı senin iyi gözlemlemen lazım.
 • Bir kadın sana aşık olduğunu önce kendi kadın arkadaşına anlatır. Yakın arkadaşı varsa onunla senin hakkında ne düşündüğünü sorabilirsin. Fakat kadınlar o kadar sır saklarki kız arkadaşının sana hemende onun hakkında bildi vermez, seni sevdiğini, senden hoşlandığını anlatıyor” demez, kız arkadaşını ele vermez. Senin iyi gözlemlemen lazım bu durumları.
 • Sen yokken seni soruyor nerede? diye etrafa soruyorsa buda güzel bir işarettir. Senin adının geçmesi ile bile onu gülümsetiyorsa sana karşı güçlü hisleri olduğunun işaretidir.
 • Senin ona yaklaşmanız lazım artık. Onunla film izlemek istediğinizi ya da yemek yemek istediğinizi belirtin. Biraz kem küm ettikten sonra hemen giyiniyor ve normalden daha fazla giyinişine, makyajına önem veriyorsa buda güzel bir işarettir. Seven kadın, sevdiği erkeğe güzel görünmek, etkilemek istediği için kendini sana karşı asla bakımsız olarak göstermek istemeyecektir.
 • Bir kadın senden hoşlanıyorsa seninle alay etmek isteyebilir. Hatta geçmiş ilişkilerin için konuştuğunda seni çokda ezebilir, dalga heçebilir.
 • Seven kadın sevdiğini önemser. Seni önemsiyorsa, sana öncelik veriyorsa, kendi yapabildiği güzel bir beceriyi, sen istemedende sana yapıyor ve bunu jest olarak sunuyorsa senden hoşlanıyor, seni seviyor, seni önemsiyor demekttir.

Kadının Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Kadının Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın?

 • Seni aşırı kıskanıp, gereksiz kavgalar çıkarıyorsa.
 • Sürekli hep etrafında olmanı istiyor ve oda hep senin yanında ise.
 • Senin her sözünü dinliyor ya da sana uymaya çalışıyorsa.
 • Seni etkilemeye çalışıyorsa.
 • Sürekli seninle sohbet edip başkalarını ikinci plana atıyorsa.
 • Ne zaman telefon ile arayp uzun süre çalmadan o telefon hemen açılıyorsa ya da WhatsApp^tan yazdığı zaman hemen görüldü olup, yanıt veriyorsa.
 • Sağlığın ile ilgilenip, kötü alışlanlıkların varsa yapmaman için uyarıyorsa bu kadını kaybetmemeye çalış. Seni seviyor ve sanaa çok bağlı.
 • İhtiyacınız Olduğunda Yanınızdadır.
 • Seni Mutlu Etmeye Çalışıyor.
 • En İyi Arkadaşınız Olmaya Çalışıyor.
 • Kusurlarınıza Rağmen Mükemmel Olduğunuzu Düşünüyor.
 • Fikrinize Değer Veriyor.
 • Sizi Yükseltmeye ve Size İlham Vermeye Çalışıyor.
 • Senin Hakkında Olumlu Konuşuyor.
 • Size Karşı Dürüst.
 • Sna saygılı davranıyorsa.
 • Sevecen, sevgi dolu davranıyor.
 • Herhangi bir durum hakkında onayını İstiyor.
 • İçten, yürekten “Seni Seviyorum” diyorsa ve bunu hissettirecek kadar içten diyorsa.

Bir Kadın Bir Erkeğe Aşık ise Ne Hisseder?

Bir kadın tarafından sevilmek dünyadaki başka hiçbir duyguya benzemez. Paha biçilmez bir mutluluktur. Gerçek bir aşkın tadını, lezzetini, huzurunu ancak sadece seven bir kadın verebilir. Seven kadın, sürekli olarak seni memnun etmeye, mutlu etmeye ve sevgini kazanmaya çalışır. Bunun size verdiği his ise muazzamdır. Sevmenin, önemsenmenin, huzurun tadını alacaksınız. Seven bir kadını üzmemeye kaybetmemeye çalışın. Bir Kadın Bir Erkeğe Aşık ise Ne Hisseder?

Seven kadının verdiği huzuru, aşkı, sevgiyi, alışkanlık edip normal bir davranış olarak görmeyin. Çünkü bir kadının gerçek sevgisine her erkek sahip olamayabilir. Böyle bir sevgiyi bulduğunuzda, ilişkinizi normalmiş gibi basite alıp,”beni zaten seviyor artık cepte, dünya yansa benden ayrılmaz” diyerek kendinizi havalara sokmayın. Bir kadın hiç ayrılmayacakmış gibi sever ama hiç sevmemiş gibide gider

Kadının susması iyi değildir. İlgi görmeyen, sevilmeyen kadın susar. Onu susturmayın, heyecanını öldürmeyin. Bırakın seni istediği gibi sevsin kıskansın, kızsın. Seven kadın sevdiğine kızması bile onun aşık olduğunu gösterir. Zaten kızması uzun sürmez. Hemen yumuşar. Gönlünü alın. Ona bir çiçek alıp güzel sözlerle kalbinin sana karşı soğumasını önleyin. Yanına gidemiyorsanız telefon ile bunu yapın. WhatsApp’tan bir şekilde mutlaka zaman geçmeden ona ulaşın.

Çağımız teknoloji, internet çağı. İnternet üzerinden bile sevdiğiniz kadına yapacağınız harika jestler vardır. Mutlaka bunu yapın. Seven kadının maddiyata, para ile kazanılmasına hiç gerek yok ama her kadın jesti sever ve bekler. Seven kadın maddiyata değil maneviyata önem verir. Ona vereceğiniz destek, huzur, güç çok çok pahalı hediyelerden daha kıymetli ve değerlidir. Seven kadın nasılsa maneviyata önem veriyor diyerekte ona en azından bir gül almamanız ya da ufak tefek hediyeler sunmamanızıda kadın asla anlamayacak “Neden?” sorusunu sorduracaktır.

İnternette Oyun Oynuyorsanız Ona Sevdiği Bir Oyun Karekterini ya da Oyun Kostümünü Hediye Edebilirsiniz

İnternette bir oyun oynıyorsanız ona sevdiği oyun katekterini hediye edebilirsiniz. Oynadığı oyun karekterine bie kostüm hediye edebilirsiniz. Çok pahalı olmasına hiç gerek yok ama bu hareket onun gözünde çok harika, çok önemli ve paha biçilmez değerde olacaktır. Seven erkeğin, sevdiği kadının yanında olması, durması, ona manevi olarak destek olması ne kadar önemli ise onu mutlu huzurlu edecek davranışları jestleri yapmasıda o kadar önemlidir.

Kadın, size öncelik veriyorsa, sizi ilk seçiyorsa, sizi ödül olarak görüyorsa, size sevgi gösteriyorsa ve size saygı duyuyorsa sizi sevdiğini anlayacaksınız. Kimyasını hissedeceksiniz. Onu sana doğru çeken bir enerji gibi hissedecek. Aşk, sevgi ilişki manyetik ve doğal olarak sizi de ona çekecektir.

Bir erkek, bir kadından alabileceğiniz en büyük şey, onun tam teşekküllü sevgisi, şefkati ve arzusudur. Duygu gerçekse erkek bunu anlar hisseder, Gerçek olmayan duygular anlaşılır ve taklit edilemez. Gerçek kadın sevgisine sahip olmak, erkeklerin sahip olabileceği en büyük hazinelerden biridir.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız