Müge Anlı’ ya Başvurdu Bebek Hayali Gerçek Oldu

3 1.194

Müge Anlı geçen sene 2019 Ramazan ayında “Hayallerinizi Yazın Gerçekleştirelim” diye seslenmesinin ardından, bebek olma hayali ile yaşayan Şükriye Arslan ve Cemal Arslan çiftine Tüp Bebek tedavisi uygulanması için yardımcı oldu. Müge Anlı’ nın desteği ile tüp bebek tedavisine başlayan Arslan çifti, sonuçlar pozitif çıkınca yıllardır hayalini kurdukları bebeğe kavuşmak için gün saymaya başladılar.

Şükriye Arslan ve Cemal Arslan Çifti Bebek İçin Gün Saymaya Başladılar

Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvuran çift, Müge Anlı‘ nın hayalinizi yazın gerçek olsun projesine başvurdular. Müge Anlı hemen çiftin isteğini yerine getirebilmek için tıbben desteğe ihtiyacı olduklarını belirtti. Çifte yardımcı olmaları için yakın dostu Gülten Aşıcıoğlu, Müge Anlı‘ yı aradı.

Müge Anlı Arslan Çiftinin Yıllardır İstediği Tüp Bebek Hayalini Gerçekleştirdi

Şükriye Arslan Cemal Arslan Tüp Bebek Müge Anlı
Şükriye Arslan Cemal Arslan Tüp Bebek Müge Anlı

Arslan Çiftine, Yıllardır hayalini kurdukları bebek için Müge Anlı eli uzandı ve hayallerini gerçekleştirdi.

Tıbben desteği verecek doktoruda ayarlayan güzel gazeteci, Türkiye’ nin ilk özel hastahanesi olan ve Aşıcıoğlu Ailesinin yönetiminde sağlık hizmetleri gerçekleştirilen Özel Mecidiyeköy Çevre Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Üyesi Gülten Aşıcıoğlu, Müge Anlı‘ ya destek elini uzattı.

Gülten Aşıcıoğlu, Müge Anlı’ ya, hastahanelerinde sağlık hizmeti veren başarılı doktorlarından biri olan

Kadın Doğum Uzmanı olan Opr. Doktor Hürkan Akyol‘ un bu tedavi sürecinde çifte destek olacağını bildirdi.

Müge Anlı Hayalleri Gerçekleştiriyor

Arslan çifti, en kısa zamanda kontrolleri yapılarak tedaviye başladı. Tedavi sonrası Tüp Bebek tedavisine geçildi. Aylar süren tadavinin sonucunda pozitif sonuç alan çifte bu güzel haberi yine Opr. Doktor Hürkan Akyol verdi.

Sevinç gözyaşlarına boğulan Arslan çiftinin heyecanı bebeklerinin cinsiyetini öğrenmesi ile daha da arttı. İlk önce sağlıklı ve hayırlı evlat olmasına önem veren çiftin, bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendikleri an, isim olarak Opr. Doktor Hürkan Akyol‘ un ismini vermek istediklerini söylediler. Bebeklerinin isminin Hürkan olacağını söyleyen çift, “bebek erkek olduğu için Hürkan beyin adını koymak istiyoruz” dediler.

Bebek Kız Olsaydı Adını Müge Koyacaktık

Müge Anlı’ dan Bebeğe Hediye

Eğer bebek kız olsaydı ismini Müge koyacaklarını belirten çiftin evlerine Müge Anlı bebek giysileri ile dolu bir hediye paketi gönderdi.

1 Ay Sonra Bebekleri Kucaklarında

Müge Anlı Tüp Bebek Şükriye Arslan Cemal Arslan Çifti

Müge Anlı Tüp Bebek Şükriye Arslan Cemal Arslan Çifti
Müge Anlı Tüp Bebek Şükriye Arslan Cemal Arslan Çifti

11 yıldır bebek hasreti ile yanan Arslan çifti, mutlu evliliklerine bir bebeğin eksik olduğunu söyleyerek Müge Anlı‘ ya başvurdu. Tıbben desteği ayarlayan Müge Anlı, yaklaşık bir kaç aylık bir tedavinin ardından tüp bebek tedavisine başlandı. Aylarca süren tedavi sonrasında, Arslan çiftine güzel haberi Opr. Doktor Hürkan Akyol verdi. Tedavilere olumlu yanıt veren ve sonucun pozitif olduğunu duyan çift, sevincini birbirlerine ve bu güzel haberi veren doktora sarılarak gösterdi.

Sorunsuz tüp bebek tedavisinin ardından, Arslan çifti, yaklaşık 1 ay sonra bebeklerini kucaklarına alacaklar.

Yorum: 3
 1. Sadettin Özdemir diyor ki;

  20 yıllık evliyim 2004 de işim kizten amiyat oldu ve her yere gittim bir türlü çocuğum olmuyor doktor tiplerini kesmiş çocuğum olmuyor size çok ihtiyaçımız var yardımcı olun lütfen yalvarıyorum.

  1. Netife Özdemir diyor ki;

   Netife Özdemir çok tedavi gördüm 2004 de kist den amiliyat oldum doktor kanallarımı kesmiş çocuğum olmuyor ne olursun yardımcı ol yalvarıyorum size tek çarem siz siniz yaşım 39…05373566289..

 2. Netife Özdemir diyor ki;

  19 yıllık evliyim bebeğim olsun yalvarıyorum bize yardımcı olun.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız