İstanbul’da hangi semtlerde, ilçelerde su kesintisi olacak?

0 215

İstanbul’da hangi semtlerde su kesintisi olacak. İSKİ duyurdu İstanbul’da su kesintisi yapılacak. İstanbul‘da ilçelerde bakım onarım sebebiyle 18 saat su kesintisi olacak. 18 saat susuz kalacak olan İstanbul’da hangi semtlerde su kesilecek? İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) bildirdi. İstanbul 1 Mart Salı 09.00 ila 2 Mart Çarşamba 03.00 saatleri arasındasu kesintisi uygulanacak

İstanbul’da hangi semtlerde su kesintisi olacak?

İstanbul’da su kesintisi olacak semtler bildirildi. İSKİ tarafından listelenen semtler hem Anadolu yakası hemde Avrupa yakasında su kesintisi uygulanacak. Bakım onarım çalışmaaı nedeniyle olacak olan kesintiler 18 saat sürecek.

istanbul’da hangi ilçelerde su kesintisi olacak?

Su kesintisi yapılacak ilçeleri merak eden vatandaşlar İstanbul’da hangi ilçelerde su kesintisi olacak diye araştırıyor. Aşağıda listelediğimiz ilçelerde ve mahallelerde su kesintileri uygulanacak.

1 Mart 2 Mart arası İstanbulda 18 Saat Su Kesintisi yapılacak semtler hangileridir?

  • Üsküdar: Ferah, Küçükçamlıca, Kısıklı, Burhaniye, Kirazlıtepe, Mehmet Akif Ersoy, Yavuztürk, Bahçelievler, Güzeltepe, Kandilli, Küçüksu, Bulgurlu, Kuleli, Cumhuriyet ve Küplüce Mahalleleri.
  • Ümraniye: Namık Kemal, Esenevler, İstiklal, Atatürk, Tantavi, Yamanevler, Armağan evler, Hekimbaşı, Atakent, Saray, Kazım Karabekir, Site, Topağacı, Elmalı, Kent, Dumlupınar ve İnkılap Mahalleleri.
  • Beykoz: Yeni Mahalle’nin bir kısmı.

İstanbul’ da 1 Mart 2 Mart tarihlerinde su kesintisi yapılacak mahalleler ise şunlardır

2 Mart Çarşamba 05.00 ila 23.00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacak mahalleler:

  • Ataşehir İlçesi: Yeni Çamlıca, Mimar Sinan, Mevlana, İnönü, Kayışdağı, Atatürk, Yenişehir ve Ferhatpaşa Mahalleleri.
  • Maltepe İlçesi: Fındıklı Mahallesi.
  • Pendik İlçesi: Kaynarca, Doğu, Batı, Bahçelievler, Yeni Mahalle, Sapanbağları, Yeşil Bağlar, Orhangazi, Güzelyalı, Esenyalı ve Ahmet Yesevi Mahalleleri.
  • Tuzla İlçesi: İstasyon, Yayla, Cami, Postane, Evliya Çelebi, Aydıntepe ve Fatih Mahalleleri.
Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız