İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Telefon Numarası

0 383

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Telefon Numarası: 0 530 477 72 73 Sevdiklerinizden ayrı iseniz, onlara kavuşmak için İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programını arayabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir sayfa mı açmak istiyorsunuz? Yine İnci Ertuğrrul ile Ümit Hep Var programını arayabilirsiniz. Gazeteci yazar İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programı hafta içi hergün 12.45’te Kanal 7‘de izleyici karşısına çıkıyor.

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programı ailesini kaybetmiş olanlara, onlara kendi olanakları ile ulaşamayanlara ailelerini bulmak için yapılmış gündüz kuşağı programlarından biridir. İnci Ertuğrul, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. TRT’nin açtığı “Spikerlik” sınavıyla eğitim aldığı düzgün türkçesi ile dikkatleri çekiyor. Bir çok televizyon kanallarında program sunuculuğu yapan İnci Ertuğrul, İstanbul Aydın Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak bilgi ve tecrübesini gençlere aktarıyor.

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Numarası

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Numarası: 0 530 477 72 73

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Numarası
İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var WhatsApp Numarası

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var Canlı Yayın Telefon Numarası

Kanal 7 Televizyonunda Ümit Hep Var programı ile izleyenlerin karşısına çıkan İnci Ertuğrul, programa ulaşmak isteyenler için hemen İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var programının canlı yayın Telefon Numarasını sizlerle paylaşalım.

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Canlı Yayın Telefon Numarası:
0 212 989 07 07

İnci Ertuğrul ile Ümit Hep Var iletişim Bilgileri

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız