Güven Bana Yarışması Başvuru Formu

0 611

Başarılı araştırmacı gazeteci Müge Anlı yarışma programı sunacak. Güven Bana Yarışmasına katılmak için Başvuru Formu doldurmak gerekiyor. ATV‘ de yayınlanacak olan programda büyük para ödülü de var. Güven üzerine büyük bir sınav verilecek olan Güven Bana Yarışmasına Başvuru Formu nereden doldurulur hemen belirtelim.

Güven Bana Yarışması Başvuru Formu Adresi

Müge Anlı’ nın ATV Televizyonunda yaz sezonu için sunacağı yarışma programı olan Güven Bana Yarışma Programına katılmak için ilk önce başvuru formu doldurulması gerekmektedir. ATV Televizyonunun resmi web sitesinde ulaşabileceğiniz Güven Bana Başvuru adresini sizler için paylaşıyoruz.

Başvuru Formunda yarışmaya katılacak kişiler için tam 32 tane soruya yer verilmiş. Soruları doğru ve tam olarak doldurmak zorundasınız. Ayrıca yarışmaya katılan kişinin birde fotoğrafı istenmektedir. Fotoğrafın boyutu en az 2 MB büyüklüğünde olmalıdır. ATV resmi web sitesinden yapılacak başvuru formuna şu adresten ulaşabilirsiniz. ATV Güven Bana Başvuru Formu

Müge Anlı Güven Bana Yarışma Programı Başvuru

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programını sunan ve çok başarılı olan araştırmacı gazeteci Müge Anlı ilk kez yarışma programını sunacağını söyledi. Kendisinin sunucu olmadığını gazeteci olduğunu belirten Müge Anlı severek yaptığı sunuculuk işinde oldukça başarılı. Milyonlarca izleyici ve sevene sahip olan Müge Anlı, Türkiye’ nin en güvenilen kişilerden bir tanesi olarak tanınıyor.

Kendi sunduğu programında bir çok sosyal projelere imzasını atması ilede adından sık sık söz ettiriyor. Özellikle Kızılay ile el ele vererek yapmış olduğu sosyal yardım destekleri ile çok kişiye umut olmaya devam ediyor. Açmış olduğu yardım kampanyaları ile kendi birinciliğini yine kendisi geçiyor.

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız