Adaylık Kaldırma Sınavı Sınav Giriş Belgesi 2020

0 236

TC. Milli Eğitim Bakanlığı, Adaylık Kaldırma Sınavı Sınav Giriş Belgesi 2020 erişime açıldı. Adayların aşağıda vereceğimiz bağnaltıdan Adaylık Kaldırma Sınavı için Sınav Giriş Belgesini çıkarabilir. Giriş belgesini çıkarmak için kişisel kullanıcı ad ve şifresi ile giriş yapabilirler.

26/07/2020 Tarihli Adaylık Kaldırma Sınavı Sınav Giriş Belgesi Erişime Açıldı

Adaylık Kaldırma sınavı için giriş belgesi çıkaracak adayların mebbis sayfasından https://mebbis.meb.gov.tr/ adresine giriş yapacaklar. Mebbis sayfasından adaylar kullanıcı ad ve şifrelerini girdikten sonra Başvuru İşlemleri –> Genel Bilgiler –> Rapor Al işlem adımlarını sırasıyla uygulayacaklar ve giriş belgesine erişebileceklerdir.

Adaylık Kaldırma Sınav Tariji Ne Zaman 2020

Aday kaldırma sınav tarihi 26 Temmuz 2020 Pazar günü yapılacaktır. Sınav saati 14:00′ dır. (120 dakika). Sınav sonuçlarının açıklanma tarihi ise sınavın yapıldığı tarihten itibaren en geç 15 iş günü içinde açıklanacaktır. Sonuçlar www.meb.gov.tr resmi web sitesinden bildirilecektir.

T.C.
Millî Eğitim Bakanlığı
Bilişim Sistemleri
MEBBİS

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız