Esra Erol Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

0 158

Esra Erol canlı programı ile hafta içi her gün ATV Televizyonunda saat 16.20’de sevenleri ile buluşuyor. Esra Erol Hangi Kanalda, Saat Kaçta? diye izleyenlerinin kafasında soru oluşturmaması için yanıtı sizlerle paylaştık.

Esra Erol, Esra Erol’da programında ailesi ile kavuşmak isteyenleri birbiri ile kavuşturuyor. Evlilik ile ilgili sorunlardan ya da çocuklarının velayet sorunlarında taraflara yardımcı oluyor.

Evlenmek amacı ile kandırılmış, mağdur kişilere yardımcı olan Esra Erol, ayrıca kaybolan aile fertlerinin yakınlarını arıyor, buluşturuyor. Hangi konuda mağdur olan kim varsa Esra Erol’da programına başvurarak yardımcı olmaya çalışıyor. Başarılı bir program yapan Esra Erol, programına başvuranların yüzünü güldürüyor sorunlarını çözmeden göndermiyor.

Esra Erol Hangi Kanalda?

Gündüz hafta içi öğleden sonra canlı yayınla sevenleri ile buluşan Esra Erol, Esra Erol Hangi Kanalda? diye bilmeyenler için hemen yanıtını verelim. Esra Erol’da Programı ATV Televizyonunda, öğleden sonra canlı olarak yayınlanıyor.

Esra Erol Saat Kaçta?

ATV Televizyonunda yayınlanan Esra Erol’da programı hafta içi hergün Saat: 16.20′de yayınlanıyor.

Esra Erol WhatsApp Telefon Numarası için tıklayınız

Esra Erol Saat Kaçta
Esra Erol Saat Kaçta

Esra Erol’da izlemek için tıklayınız:

Cevap Bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezleri kullanmaktayız. Kabul ediyorum.Çerez Politikamız